CO JE 4K TECHNOLOGIE?

4K neboli rozlišení 4K označuje horizontální rozlišení displeje přibližně 4000 pixelů. Díky až čtyřikrát vyššímu rozlišení než u standardního rozlišení HDTV 1080p, se rozlišení 4K stalo standardem nejen v televizním průmyslu, ale také novým standardem pro systémy zabezpečení na bázi videa, slibujícím lepší kvalitu obrazu a více detailů.

JAKÁ JE VÝZVA?

Limitující rozlišení často brání přesné analýze obrazu, zejména kvůli scházejícím podrobnostem.

Bez monitorů 4K a NVR nelze plný potenciál kamer 4K využít, a proto se v praxi používají jen málo.

NAŠE ŘEŠENÍ

V současné době, když na scénu rychle přichází technologie 4K, se objevuje stále více příležitostí, jak ji uplatnit v oblasti zabezpečení. Díky mimořádně vysokému rozlišení a inteligentním funkcím v celé sadě produktů 4K – kamerách, zařízeních NVR a monitorech – nabízí společnost Hikvision zákazníkům v oblasti zabezpečení ještě lepší možnosti.

Systém 4K od společnosti Hikvision poskytuje uživatelům neuvěřitelně ostrý a čistý obraz spolu s plynulým náhledem a přehráváním. Díky uspokojivému výkonu za slabého světla tento systém s rozlišením 4K usnadňuje analýzu obsahu videa a zajišťuje lepší využití obrazových dat. Díky začlenění komprimace videa H.265+, která snižuje náklady na šířku pásma a ukládání, umožňuje systém 4K společnosti Hikvision uživatelům mnohem efektivněji spravovat záznamy videa s mimořádně vysokým rozlišením.

Systém 4K NVR společnosti Hikvision je vybaven rozhraním HDMI 2.0, které přenáší video s rozlišením 4K a poskytuje komplexnější řešení než systémy, které dokáží nabízet pouze kamery 4K nebo kodeky 4K, ale bez výstupu 4K.

Produkty 4K, které jsou součástí řady inteligentních produktů společnosti Hikvision, jsou vybaveny funkcemi jako snížení výskytu falešných poplachů, inteligentní detekce narušení, překročení perimetru, vstup do oblasti, opuštění oblasti a dalšími.

KDE JE MOŽNÉ ŘEŠENÍ VYUŽÍT

Systém 4K společnosti Hikvision výrazně zlepšuje aplikace v různých situacích, jako jsou sledování ve městech, na stadiónech, na letištích, v přístavech a na parkovištích (abychom uvedli alespoň několik příkladů), kde je třeba jasný obraz s vysokým rozlišením a inteligentní sledování.

4K proizvodi

DS-2CD5085G0-(AP)
50XX-Box-01-1.thumb_.319.319-1.png
DS-2CD5585G0-IZ(H)S
55XX-Dome-01.thumb_.319.319-1.png
DS-9632NI-I8
DS-9616NI-I8.thumb_.319.319.png

 72 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes