Vzdělávací centrum

Hikvision řešení ve vzdělávání

Pohyb směrem k informatizaci ve vzdělávání je neustále sledován. Také studenti vyrůstající v technologickém světě touží po hlubších vzdělávacích zkušenostech a lepších vzdělávacích zdrojích. Vzdělávací centrum Hikvision stojí v čele tohoto hnutí a rozšiřuje skutečné učebny na digitální virtuální učebny, čímž překonává nejrůznější rozdíly mezi výukou a učením. Toto řešení překonává řadu problémů tím, že nabízí digitální výuku, výuku na dálku a výuku ve více třídách. Řešení vzdělávacího centra poskytuje digitální výukové nástroje, které reagují na nové vzdělávací potřeby informatizace. Řešení vzdělávacího centra umožňuje všem pedagogickým pracovníkům využívat větší konektivitu, zapojení a průlomové objevy ve výuce pomocí našeho chytrého asistenta učitele, snadno použitelného softwaru a spolupráce více aplikací.

Aplikace ve třídě

Challange

V konvenčních třídách nabízejí výukové nástroje omezené formáty pro psaní, ilustrace a další zdroje, což také činí učení velmi náročným pro studenty sedící v zadní řadě nebo pro studenty s jinými poruchami učení. Učitelé vázaní na třídu navíc potřebují k vytváření hodin celou řadu nástrojů, včetně křídy, fixů, projektoru, tabule nebo tabule, ukazovátka a tak dále. „Výuka“ a „efektivita“ nejdou běžně dohromady.

Omezené výukové materiály

Co nabízíme

Interaktivní displej společnosti Hikvision představuje nový druh inteligentního asistenta při výuce. Tento digitální výukový nástroj integruje nejnovější technologie v oblasti dotykového ovládání, displeje s vysokým rozlišením, zpracování videa, síťové komunikace, interaktivity a zvukových funkcí, přičemž je k dispozici také velké množství výukových zdrojů třetích stran. Učitelé mohou intuitivně vytvářet digitální výuku, aby podpořili výukové prostředí a zkušenosti a užili si více interaktivity se studenty.

Výhody

  • Snadné bezdrátové promítání ze smartphonu, iPadu, PC nebo Mac, sdílení multimediálních výukových materiálů v různých formátech výuky
  • Díky flexibilnímu softwaru pro bílou tabuli si uživatelé užijí silnější vizuální zážitky než s tradiční tabulí
  • Pedagogové mohou prozkoumat více možností díky otevřenosti aplikacím třetích stran z Windows nebo Androidu

Funkce

  • 150 mesh, ultrajemný pískovací rám pro mimořádný uživatelský zážitek
  • Filtruje >90 % ultrakrátkovlnného modrého světla pro ochranu očí
  • Podporuje až 4 terminály promítající současně prostřednictvím spojování oken
  • Až 20bodová citlivost IR dotyku, takže displej panelu může používat několik lidí současně

Aplikace ve třídě

 81 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes