Hikvision Technologie AcuSense

Technologie AcuSense společnosti Hikvision vkládá algoritmy hlubokého učení do bezpečnostních kamer a videorekordérů, aby podniky a majitele domů vybavily chytrými nástroji, které posouvají zabezpečení na další úroveň, a to jak uvnitř, tak venku.

Rychlejší

Technologie AcuSense detekuje hrozby narušení v reálném čase a zasílá upozornění o alarmu na mobilní telefony uživatelů pro rychlejší reakce.

                                                                                                                                                                                                                                                                                .

Přesnější

Technologie AcuSense rozpoznává lidi a vozidla oproti jiným pohybujícím se objektům, což umožňuje bezpečnostním týmům soustředit se na skutečné hrozby. Špičkové modely kamer s AcuSense také využívají technologii ColorVu pro barevné.

,

Efektivnější

Technologie AcuSense aplikuje štítky na nahrané videozáznamy s lidmi a vozidly, čímž urychluje vyhledávání videa, minimalizuje manuální úsilí a snižuje celkové náklady na zabezpečení.

Snadné použití

Chytré kamery s podporou AcuSense se instalují rychle a konfigurují se stejně snadno jako běžné bezpečnostní kamery. Tato technologie dává zabezpečení AI k dispozici všem.

Jak AcuSense pracuje?

Technologie AcuSense využívá pokročilé algoritmy AI zabudované do kamer nebo videorekordérů Hikvision k posílení zabezpečení domova a firmy. Podrobnosti naleznete na níže uvedeném diagramu.

Vestavěné zvukové a stroboskopické alarmy Vybrané modely kamer s podporou AcuSense nabízejí vestavěné zvukové a světelné alarmy. Ještě lepší je, že tyto kamery mohou vysílat vlastní hlasové zprávy, které varují narušitele, aby opustili zakázanou oblast.

Vestavěné zvukové a stroboskopické alarmy
Vybrané modely kamer s podporou AcuSense nabízejí vestavěné zvukové a světelné alarmy. Ještě lepší je, že tyto kamery mohou vysílat vlastní hlasové zprávy, které varují narušitele, aby opustili zakázanou oblast.

Kde používat AcuSense

Naši zákazníci používají produkty s podporou AcuSense pro širokou škálu obytných a obchodních aplikací. Zákazníci Hikvision v současné době používají technologii AcuSense k ochraně vnitřních a venkovních prostor na:

  • Domovy
  • Továrny
  • Sklady
  • Obchody
  • Parkoviště
  • A další

Stručný přehled scénářů AcuSense

Doporučené produkty

 222 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes