Hikvision Webkamery

Schůzky na dálku, studium na dálku a práce na dálku se dnes pro lidi na celém světě staly běžnou záležitostí. A k tomu potřebujeme ty nejlepší a nejpokročilejší webové kamery. Proto společnost Hikvision – světový lídr v oblasti video technologií – navrhla vlastní řadu webových kamer s prvotřídní kvalitou zvuku a obrazu a vytvořila špičkové produkty pro co nejoptimálnější zážitek.

Zbrusu nová řada webových kamer Hikvision obsahuje širokou škálu produktů, které zaručují dokonalé přizpůsobení jakémukoli uživateli v prakticky jakémkoli prostředí.. Webové kamery Hikvision USB jsou vybaveny špičkovým rozlišením obrazu a redukcí šumu a jsou připraveny pro plug-play. Zamilujete si obraz ve studiové kvalitě, ostrý čistý zvuk a snadné použití.

Vzdálená konference

Vykreslování obrazu naplno

Webové kamery Hikvision jsou vybaveny různými rozlišeními, včetně 1080p, 2K, 4K a dalších rozlišení HD. Jeho zobrazovací systém HD se může pochlubit pozoruhodnou reprodukcí barev na studiové úrovni, což zajišťuje jasnější obraz a plynulejší komunikaci. Řada U102 také využívá 120 dB skutečného WDR, což vám zajistí ostrý obraz, barevnou stabilitu a přirozený jas i v podsvícené konferenční místnosti.

Klasický design a textura

Webové kamery Hikvision jsou navrženy s ohledem na profesionály. Řada UC má moderní eloxovaný kryt, který spojuje leštěný povrch s moderním průmyslovým stylem. Bezvadně se hodí do jakéhokoli prostředí, ať už jde o kancelář, konferenční místnost nebo jiné profesionální prostředí.

Zachťte cokoliv bez rukou

Kamera U102 PTZ nabízí dvouosé otáčení a 5x optický zoom, což zaručuje, že při velkých jednáních a událostech lze příjemně zachytit velké scény i malé detaily. Základna je vybavena třemi infračervenými přijímači, které umožňují agilní a přesné dálkové ovládání. Kromě toho U102 podporuje také pět přednastavených ohniskových bodů s horizontálním otočením až 330 stupňů, takže můžete rychle zaostřit na cokoli nebo kohokoli.

APLIKACE

Malé až střední schůzky

Velké konference

Korporátní eventy

Online vzdělávání

Rychlé nastavení pro přednášky

Webové kamery Hikvision jsou navrženy pro různé možnosti montáže, jako jsou stativy, monitory nebo stolní počítače. Umožňují rychlou instalaci a velkou flexibilitu. Tyto webové kamery jsou také vybaveny protiskluzovým silikonovým polstrováním, které zajišťuje stabilní montáž a zabraňuje poškrábání na obrazovce nebo ploše. Webové kamery Hikvision s rozhraním USB plug-and-play vás po zahájení přenosu videa rychle uvedou do chodu.

Už nikdy nezmeškáte ani slovo

Vestavěné snímací mikrofony webových kamer Hikvision využívají pokročilé algoritmy k dosažení inteligentní redukce šumu a čistého snímání zvuku. Vyjádřete svůj názor, poslouchejte jasněji ostatní a nechte všechny mluvit svobodně, i když studujete v hlučném prostředí, a bez ohledu na počet lidí zapojených do komunikace.

Podívejte se na to, co má být viděno

Webové kamery Hikvision mají ultra široké zorné pole, které poskytuje široké pokrytí a žádné zkreslení ve všech typech scén. Tabule ve třídě a velké obrazovky v semináři se hodí snadno. Webové kamery nabízejí maximální horizontální zorné pole 95 stupňů a jejich objektivy bez zkreslení – v kombinaci s pokročilými algoritmy – současně zajišťují plynulé hranice obrazu a dobře zachované scény a obrazy.

Aplikace

Vzdálené vzdělávání

Živé vysílání

Prohlédněte si to nejlepší v každém okamžiku

Webové kamery Hikvision řady Live jsou vybaveny světelnými pásky LED zabudovanými kolem objektivu s ikonami pro dotykové ovládání, které umožňují doplňkové osvětlení a zlepšují vlastnosti vás a vašich produktů v tmavých prostředích. Nad kamerou jsou ikony pro nastavení světla, takže můžete klepnutím upravit jas a korigovat přeexpozici nebo podexpozici. Kamera je také vybavena naturalizačním filtrem, který můžete použít, jak potřebujete.

Automatické ostření

Každá webová kamera Hikvision řady Live má vestavěný snímač s asistencí TOF, který umožňuje rychlé zaostření a okamžité zachycení detailů, takže vaši diváci pocítí kvalitu produktů i na celé obrazovce, zatímco vy se soustředíte na nepřerušovaný živý přenos.

Podle potřeby převraťte

Webové kamery Hikvision řady Live podporují montáž na stativ, stůl a monitor a další. Kamera je magnetická ze tří stran a může stát vzpřímeně nebo ležet na boku. Přepněte orientaci obrazu převrácením polohy pro okamžité vodorovné a svislé nastavení obrazovky. Tato flexibilita nabízí divákům nejlepší zážitek ze sledování a poskytuje více možností pro různé platformy živého vysílání. Naše webové kamery jsou také vybaveny magnetickou clonou, takže se nemusíte obávat narušení soukromí, protože jste kryti!

Aplikace

Streamování elektronického obchodu

Sdílení životního stylu

Hraní

Produkty

DS-U02
DS-U02.png
DS-U02P
DS-U02P.png
DS-U04P
DS-U04P.png
 DS-U04P
DS-U04P.png
 DS-UC2
DS-UC2.png
 DS-UC4
DS-UC4.png
 DS-UC8
DS-UC8.png
 DS-UL4
DS-UL4.png
 DS-U12
DS-U12.png
 DS-U18
DS-U18.png
 DS-UL2
DS-UL2.png
 DS-UL8
DS-UL8.png
 DS-U102
DS-U102.png

 225 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes