Nemocnice

Chytřejší péče, špičkový provoz

Co nabízíme

Řešení společnosti Hikvision pro nemocnice se točí kolem cesty pacienta celým zařízením od okamžiku, kdy přijede. Tato technologická řešení jsou navržena tak, aby zajistila pocit bezpečí a péče při pobytu pacientů v nemocnici.

Na druhou stranu tato řešení také pomáhají identifikovat potenciální hrozby, zkracují dobu odezvy a zvyšují celkové povědomí o situaci, čímž zajišťují bezpečný, plynulý a maximálně efektivní provoz vašeho zařízení.

 

 

 

Chytřejší péče a zážitek

Poskytování kvalitních služeb efektivním a pohodlným způsobem pomáhá nemocnicím budovat image jejich značky. S řešeními společnosti Hikvision pro zjednodušené parkování, digitální informační displeje a technologicky asistovanou péči budete moci poskytovat inteligentní služby zaměřené na pacienty již v okamžiku, kdy je nastavíte.

Zjistit více >

Zjednodušený provoz objektů

Bezpečnostní pracovníci musí mít přehled o situaci v každém koutě objektu. Musí reagovat na incidenty a co nejrychleji vrátit věci do normálního stavu. S pomocí zařízení poháněných AIoT může být provoz nemocnice bezpečnější, jednodušší a efektivnější.

Zjistit více >

 111 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes