Ropa a plyn

Ochrana personálu, výroby a majetku

Hikvision řešení v přepravě ropy a plynu

Vzhledem k extrémním rizikům při operacích s těžbou ropy a zemního plynu zůstává bezpečnost a správa šetrná k životnímu prostředí hlavním zájmem správců. Kromě toho, jako průmysl náročný na aktiva, produktivita ropy a zemního plynu silně závisí na spolehlivosti. Tváří v tvář těmto odlišným výzvám potřebujete inteligentní řešení, která odpoví na ty nejzávažnější otázky. To je to, co můžeme udělat.

Řešení Hikvision AI pro ropný a plynárenský průmysl poskytuje pokročilé technologie a produkty, které dávají vašim podnikům a zaměstnancům bezkonkurenční schopnosti řešit každý aspekt ochrany a posílení hodnotového řetězce ropy a zemního plynu.

 

 

Integrované zabezpečení

Pro velké oblasti, které vyžadují zabezpečení na vysoké úrovni, umožňuje řešení Hikvision pro ropný a plynárenský průmysl uživatelům nepřetržitě sledovat kritickou infrastrukturu. Díky našim vizuálním a tepelným technologiím může být správa zabezpečení snazší než kdy předtím s jasným a přesným  vzdáleným zobrazováním – dokonce i v prostředí se slabým osvětlením.

Zjistit více >

Řízení provozu

Naše řešení pomáhá udržovat kritické operace v chodu pomocí špičkových produktů a technologií umělé inteligence a termografie. Usnadňuje také práci manažerů, když se supervize stává chytřejší a efektivnější. A naše kamery odolné proti výbuchu plní dvojí funkci při zabezpečení i bezpečném provozním monitorování.

Zjistit více >

Management HSE

Řešení společnosti Hikvision pro ropný a plynárenský průmysl se zaměřuje na zdraví a bezpečnost personálu a splňuje vyvíjející se potřeby společností na identifikaci, řízení a zmírňování současných a skrytých bezpečnostních rizik. Integrace řešení Hikvision do vašich provozů znamená, že také minimalizujete svůj dopad na životní prostředí dodržováním předpisů.

Zjistit více >

Centralizovaná správa

Naše řešení pro ropný a plynárenský průmysl také obsahuje komplexní řídicí panel pro prezentaci vnímaných dat intuitivním a vizualizovaným způsobem.

Řídicí panel vybavuje provozní týmy pohledem z ptačí perspektivy a vícerozměrnou analýzou, zobrazuje probíhající operace na místě a stav kontroly v reálném čase s podrobnými informacemi a indexováním dat, což usnadňuje rozhodování.

 93 zhlédnutí celkově,  4 zhlédnutí dnes