Čerpací stanice

Technologie pro bezpečný a spolehlivý provoz

Hikvision řešení čerpací stanice

 

Čerpací stanice čelí jedinečným výzvám v oblasti bezpečnosti a požární ochrany. Nejvyšší prioritou je nepřetržitě chránit zaměstnance, zákazníky a majetek v každém okamžiku.

Čerpací stanice jako místo, kde řidiči tankují pohonné hmoty, nakupují občerstvení a odpočívají na cestě do cíle, poskytují rychlé a nezbytné služby s kvalitou – někdy nepřetržitě. Provozovatelé čerpacích stanic musí mezitím také řídit dodávky benzinu z cisteren a dohlížet na celkovou bezpečnost na staveništi.

Řešení společnosti Hikvision podle scénáře pro čerpací stanice integrují zabezpečení videa, komerční displeje, poplašné systémy a jednotnou platformu a poskytují inteligentní a efektivní způsoby, jak zvýšit zabezpečení, zefektivnit provoz a optimalizovat služby.

Přečtěte si, jak toto řešení může fungovat ve vaší jedinečné situaci.

Vjezdy & výjezdy vozidel

Challenges

Každý den do stanice nepřetržitě vjíždí a vyjíždí velké množství vozidel, zejména v denních špičkách. A pokud chybí spolehlivý způsob záznamu projíždějících vozidel, nebezpečí, bezpečnostní rizika a problémy s efektivitou zůstávají nevysledovatelné.

Vysoký počet výstupů ve špičkách

Nedostatek spolehlivých záznamů o vozidlech

Co nabízíme

 

Společnost Hikvision nabízí kamery pro rozpoznávání registračních značek vozidel na vjezdech a výjezdech z čerpacích stanic, což usnadňuje automatické zaznamenávání informací o příchozích a odchozích vozidlech. Zaznamenané údaje o vozidle lze snadno načíst. Na základě těchto informací lze analyzovat vzorce toku vozidel a optimalizovat tak provozní rozhodování.

Výhody

 • Spolehlivé záznamy o projíždějících vozidlech 24/7
 • Snadné vyhledávání a analýza dat o vozidlech

Funkce

 • Záznam poznávacích značek vozidel, obrázků a videa
 • Alarmy na seznamu blokování
 • Počítání vozidel
 • null

  DS-TCG405-E
  4MP ANPR intelligent video input unit

 • null

  iDS-2CD7A46G0/P-IZHS(Y)

  4MP DeepinView ANPR Moto Varifocal Bullet Camera
 • null

  HikCentral Professional

 102 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes