Energie a veřejné služby

Umožnění bezpečné, spolehlivé a účinné energie

Hikvision řešení elektřiny a inženýrských sítí

Zabezpečení míst. Udržování výroby v chodu. Zajišťování bezpečnosti zaměstnanců. To jsou tři hlavní problémy manažerů v odvětví energetiky a veřejných služeb a celý cíl řešení společnosti Hikvision.

Dnešní celosvětová poptávka po energii představuje nové výzvy, které vyžadují, aby tato místa fungovala efektivněji. Proto komplexní řešení společnosti Hikvision pro energetiku a veřejné služby využívá špičkové bezpečnostní kamery, termální technologie a inteligentní analytiku spolu s úžasnou platformou pro integraci třetích stran. Hikvision poskytuje robustní a spolehlivé bezpečnostní monitorování a zároveň umožňuje efektivnější provoz a včasnou údržbu.

Přečtěte si, jak toto řešení může přinést bezpečnost a inteligenci do vašeho jedinečného scénáře.

 

 

Správa zabezpečení majetku

Řešení společnosti Hikvision zajišťuje zabezpečení fyzických aktiv a perimetrů, od elektráren a rozvoden až po nadzemní přenosová vedení a elektrická zařízení, a to jak pomocí správy na místě, tak i vzdálené správy.

Zjistit více >

Nepřetržitost výroby a provozní efektivita

Řešení společnosti Hikvision chrání vaši výrobu před neefektivitou a nákladnými prostoji. Díky analýze UI a nejmodernějším produktům jsou údržbářské práce prováděny správně a včas.

Zjistěte více >

Zvýšení bezpečnosti

Řešení společnosti Hikvision pomáhá chránit i pohodu vašich zaměstnanců. Pokročilé technologie pomáhají zajistit průběžné dodržování předpisů pomocí detekce v reálném čase a výstrah poskytovaných pokročilým bezpečnostním videosystémem.

Zjistěte více >

Optimalizované řízení s přehledy založenými na datech

Řešení společnosti Hikvision je vybaveno komplexním řídicím panelem, který vnímaná data prezentuje intuitivním a vizualizovaným způsobem. Řídicí panel vybavuje provozní týmy pohledem z ptačí perspektivy a vícerozměrnou analýzou, zobrazuje probíhající operace na místě a stav kontroly v reálném čase s podrobnými informacemi a indexováním dat, což usnadňuje rozhodování. To vše dohromady poskytuje informace a zlepšuje rozhodování.

 78 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes