Zabezpečení areálu vysoké školy

Eliminujte bezpečnostní rizika v kampusu i mimo něj

Hikvision zabezpečení na vysokoškolských kampusech

Vzhledem k tomu, že studenti tráví většinu dne ve škole, je bezpečnost školního areálu prvořadá pro každého správce a každého rodiče. Aby bylo možné vyvinout účinný bezpečnostní systém, musí být plně zvážena všechna možná rizika – včetně vloupání do areálu, krádeže a dalších hrozeb. Společnost Hikvision, přední světový dodavatel bezpečnostních technologií, nabízí komplexní řešení zabezpečení v areálu i mimo něj, které pokrývá školní autobusy, brány, perimetry, budovy a cesty kampusů, s množstvím bezpečnostních aplikací pro řízení vozidel, personálu a alarmů. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak může Hikvision zajistit studentům, rodičům a správcům bezpečné a klidné výukové prostředí ve vašem kampusu.

Bezpečnostní ochrana založená na videu

Pokročilé video technologie

přispívají k bezpečnosti studentů

v kampusu i mimo něj

Školní autobus

Řešení pro monitorování školních autobusů Hikvision dokáže lokalizovat a sledovat vozidla prostřednictvím map GIS v reálném čase s HD videem pro okamžité monitorování a kontrolu. Video bezpečnostní systém se vždy těší skvělé stabilitě a spolehlivosti. Rodiče a správci školy dostanou okamžité upozornění, když studenti v autobuse načtou kartu. A v případě potenciálních mimořádných událostí lze včas přijmout preventivní opatření s účinnou detekcí.

Perimetr

Použijte technologii AcuSense společnosti Hikvision k přesné detekci potenciálních rizik v okolí školy a ke zvýšení celkové bezpečnosti. I za horšího světla. V prostředích, jako jsou noci, lze pro účinnou detekci narušitelů použít termografické kamery. nabízíme přidání zabezpečení, efektivity a zkušeností pomocí jediné kamery s několika inteligentními funkcemi pro zlepšení podnikání.

Veřejný prostor

Pro velké venkovní prostory, jako je hřiště, poskytuje video bezpečnostní systém současně velkoplošné panoramatické monitorování a jasné detaily, když jsou nalezeny podezřelé situace nebo cizí osoby.

Jídelna

Použijte kompaktní vnitřní mini PTZ kameru pro panoramatický náhled do kuchyně, věnujte mimořádnou pozornost úklidu kuchyně a ujistěte se, že všechny operace související s jídlem splňují normy. A studenti a zaměstnanci si mohou zaručeně odpočinout a vychutnat si jídlo.

Související produkty

DS-MP7608HN
DS-MP7608HN.png
DS-2CD5A46G0-IZ(H)S
DS-2CD5A46G0-IZHS.png
DS-2TX3742-15A/P
DS-2TX3742-15AP.png
DS-2DP2427ZIXS-DE/440(F0)(P4)
DS-2DP2427ZIXS-DE-440F0P4.png
DS-2CD3125G0-IMS
DS-2CD3125G0-IMS.png
DS-2CD3745G0-IZS
DS-2CD3745G0-IZS.png

Personální management

Flexibilní řízení studentů

a zaměstnanců přispívá k

bezpečnosti i efektivitě

Jedním z klíčových prvků udržení bezpečného kampusu je zavedení přísného a přesto flexibilního personálního řízení. Terminály Hikvision MinMoe pro rozpoznávání obličeje mohou přidat další vrstvu ochrany s metodami ověřování obličeje, otisku prstu a karty, ze kterých si můžete vybrat. Pouze ti, kdo mají povolení, mohou vstoupit do oblastí kampusu, jako jsou budovy, třídy, koleje a další, což účinně zakazuje vstup neregistrovaným osobám.

Související produkty

DS-K1TA70MI-T
DS-K1TA70MI-T.png
DS-K5671-3XF/ZU
DS-K5671-3XF-ZU.png

Správa vozidel

Cílená a flexibilní

správa vozidel pro

zvýšenou bezpečnost

Řízení vstupu a výstupu

Správa vozidel je také nejvyšší prioritou pro zajištění bezpečnosti studentů a zaměstnanců v kampusu. Flexibilní systém správy parkovišť Hikvision a radarem spouštěné snímací kamery lze rozmístit u školních bran, aby zajistily rychlý výjezd pro vnitřní vozidla a ruční ovládání pro externí vozidla. Flexibilní strategie mohou být nastavené pro různá vozidla, jako jsou školní autobusy, vozidla rodičů, dočasná vozidla a další.

Detekce porušení

Kontrolní body vozidel mohou být rozmístěny na hlavních silnicích, aby detekovaly a rozeslaly alarmy pro neregistrovaná vozidla nebo přestupky při řízení a informovaly bezpečnostní službu pro případnou reakci

Související produkty

DS-TVL224
DS-TVL224.png
iDS-TCV900-BI
iDS-TCV900-BI.png

Správa událostí

Rychlá reakce na školní

incidenty a mimořádné události

Neobvyklá událost

 Detekce abnormálních událostí v kampusu je pro bezpečnost kampusu zásadní. Analýza založená na videu podporuje detekci a upozornění na různé scénáře, jako je nebezpečné shromáždění, pád studentů a další.

Tísňové volání

Stanice nouzového alarmu mohou být instalovány v otevřeném venkovním prostoru. V případě mimořádných událostí, jako je požár nebo narušení, mohou studenti a zaměstnanci přiběhnout na stanici a zavolat řídicí centrum o pomoc.

Detekce kouření

Pomocí termokamer Hikvision lze kouření cigaret detekovat. Pravidla kampusu zde mohou pomoci předcházet požárům a přispět k veřejnému zdraví a čistotě.

Související produkty

DS-PEA3M-21
DS-PEA3M-21.png
DS-PEA3M-21H
DS-PEA3M-21H.png
DS-2TD2617-3/QA
DS-2TD2617-3-QA.png
DS-2TD2617-6/QA
DS-2TD2617-6-QA.png
DS-IE1016-03U/BA(07)
DS-IE1016-03U-BA07.png
DS-IE1032-03U/BA(07)
DS-IE1032-03UBA07.png

Centralizované řízení

Všechny aplikace spravované

na jedné platformě s

vizualizovaným náhledem

Aplikace Smart-Wall – Spojené obrazovky pro komplexní a podrobné sledování videa toho, co se děje v kampusu v reálném čase. Podporuje až 256 kamer na živý náhled.

Inteligentní propojení – Když dojde k poplachu, příslušný kanál se přesune do Smart Wall, aby zaměstnanci mohli včas reagovat na mimořádné události.

Analýza vizualizovaných dat – Analyzuje a vizualizuje různá data ve škole pomocí HikCentral Enterprise, což pomáhá manažerským týmům činit chytřejší a rychlejší rozhodnutí

 

 102 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes