Hikvision Technologie SeeClear

Dosažení dokonalosti vyžaduje smysl pro detail, vizi úspěchu a schopnost dotahovat věci do konce. Jedná se o výjimečnou kombinaci, kterou společnost Hikvision přináší se svými technologiemi Hikvision SeeClear, jež zajišťují přesnost a nepřerušovanost obrazu za jakékoli situace. S těmito komplexními prostředky po boku můžete dělat rychlá rozhodnutí, kterými vždy dosáhnete optimálních výsledků.

Základní technologie a hodnota

Přinášíme vám 5 příkladů, jak vám základní technologie společnosti Hikvision pomohou dosáhnout dokonalosti

Rychlé a chytré zaostřování

Mějte pod drobnohledem vše důležité

Úspěch závisí na vaší schopnosti zaměřit se na vše potřebné. S rychlým a chytrým zaostřováním Hikvision si můžete přiblížit obraz až na maximum z ptačí perspektivy, aniž by se to byť jen na zlomek sekundy projevilo na jeho čistotě. Prostřednictvím pouhých několika kamer tak můžete monitorovat rozsáhlé oblasti, zachycovat všechny důležité události v živoucí kvalitě a pohotově reagovat na jakékoli situace.

Odmlžování

Křišťálově čistý obraz i za nepříznivých podmínek

Vlivem počasí dokážou být venkovní podmínky mimořádně nestabilní a nepředvídatelné. To může pro výkon videokamer představovat značný problém. Konkrétně mohou silný déšť, silné sněžení a hustá mlha značně omezit viditelnost a běžné kamery tak ztrácejí na efektivitě. Inovativní technologie odmlžování společnosti Hikvision posiluje barvu a kvalitu zorného pole, takže pro vás nízká viditelnost už nikdy nebude představovat problém.

Stabilizace obrazu

Hladký obraz na nestabilních místech

Místa s neustálým pohybem a otřesy představují z hlediska čistoty obrazu velkou výzvu. S technologií stabilizace obrazu společnosti Hikvision získáte hladký a vyvážený obraz ve všech kamerách a roztřesenost či špatná kvalita se stanou minulostí.

DarkFighter

Čistý obraz i při extrémně slabém osvětlení 

Tma nebo špatné osvětlení mohou pro vaši společnost představovat problém, ať už jde o ochranu pozemku, nebo práci při nepříznivých světelných podmínkách. Technologie DarkFighter od společnosti Hikvision zajišťuje vysoce kvalitní obraz i při velmi slabém světle, abyste mohli nepřetržitě monitorovat a optimalizovat všechny činnosti.

Mimořádně kvalitní rozlišení

Mějte vždy k dispozici přesný, čistý obraz

K optimalizaci činnosti své společnosti musíte mít nade vším dohled a všemu rozumět. Mimořádné rozlišení společnosti Hikvision umožňuje zachycení širokých záběrů i menších detailů. Získáte tak maximální viditelnost a budete se moci soustředit na své cíle.

 90 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes