Hikvision řešení doprava

S rostoucím počtem obyvatel měst roste i počet automobilů a zatížení městských dopravních systémů. Řešení, která zlepšují informovanost, odstraňují složitosti a snižují pracnost, jsou samozřejmě potřebná. Hlavními cíli zůstávají bezpečný a zodpovědný pohyb všech účastníků silničního provozu, optimální využití dostupných dopravních prostředků a co nejrychlejší reakce na dopravní události. Ale jak?

Hikvision přidává dopravním systémům další úroveň viditelnosti a inteligence s integrovanými řešeními, jako je Správa dopravních přestupků, Správa dopravních příkazů a Traffic Command Center, což pomáhá dopravním orgánům plně porozumět jakékoli dopravní situaci a provádět optimální plánování a řízení.

Co nabízíme

Sledování porušování dopravních předpisů

Řešení Hikvision pomáhají dopravním úřadům přesně identifikovat a snižovat nebezpečnou jízdu, čímž přispívají k rozvoji bezpečného a plynulého provozu v moderních městech.

Zjistěte více >

Správa dopravních příkazů

Řešení Hikvision pomáhají dopravním úřadům optimalizovat pořádek na silnicích, zvyšovat bezpečnost a efektivitu provozu, chránit legitimní práva a zájmy řidičů, kteří dodržují zákony, a automatizovat optimalizaci provozu pomocí analýzy dat.

Zjistěte více >

Video

 111 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes