Maloobchod

Minimalizace nákladů, zvýšení podnikání, chytré

Hikvision řešení v maloobchodních prodejnách

Chytré řešení pro retail společnosti Hikvision se zabývá základními potřebami a nevyužitými požadavky maloobchodníků a dává jim bezkonkurenční možnosti připojení, ochrany a vnímání pro inteligentní, plynulou správu zabezpečení a obchodní operace. Hikvision’s retail solution caters to businesses that may vary in size but share the need for smarter operations, better security, and more insightful business.

Řešení pro řízení maloobchodu s módou a specializovanými obchody

Řešení pro správu maloobchodních prodejen a QSR

Řešení pro správu maloobchodních prodejen s potravinami

Propojte obchody a srovnejte správu

Propojené obchody, poháněné řešením Hikvision Smart Retail Solution, mají nejen schopnost zajistit vysokou úroveň zabezpečení, ale také mohou využívat standardy napříč pobočkami k budování značky a ochraně zisků.

Zjistit více >

Chraňte své zákazníky, zaměstnance a majetek

Chytré řešení pro retail společnosti Hikvision dodává podnikům energii pomocí špičkových technologií a upřednostňuje ochranu vašich zákazníků, zaměstnanců a majetku.

Zjistit více >

Zaujměte a převádějte zákazníky pomocí HD vizuálů

Aktivujte skvělou vizuální interakci se svými zákazníky ve správný čas a na správných místech, abyste zlepšili jejich nákupní zážitek a maximalizovali své prodeje.

Zjistit více >

Optimalizujte operace pomocí přehledů dat

Na základě videotechnologie Hikvision poháněné umělou inteligencí můžete plně využívat cenná data shromážděná z vašich obchodů a následně tato data využít pro akční inteligenci.

Zjistit více >

Vizualizace dat

Chytré řešení pro retail společnosti Hikvision obsahuje komplexní řídicí panel pro prezentaci vnímaných dat intuitivním a vizualizovaným způsobem. Ovládací panel vybavuje operační týmy pohledem z ptačí perspektivy a multidimenzionální analýzou. Vizualizovaná data mohou usnadnit prakticky okamžitou optimalizaci pro lepší prodejní výkon!

 93 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes