Co je technologie Smart Hybrid Light?

Běžné infračervené kamery poskytují černobílé snímky, což obvykle vede ke ztrátě detailů. Zatímco kamery s bílým světlem nabízejí barevné snímky, může být rušivé, když světla svítí celou noc.

K vyřešení těchto nedostatků vytvořila společnost Hikvision nový přístup k technologii doplňkového osvětlení – Smart Hybrid Light. Kamera CCTV Hikvision s pokročilou technologií Smart Hybrid Light nabízí tři režimy doplňkového osvětlení (IR, bílé světlo nebo režim Smart). Na rozdíl od tradičního nočního vidění mohou naše kamery poskytovat vysoce detailní a detailní barevný obraz i v náročných světelných scénářích a zároveň poskytují uživatelům dobrý uživatelský zážitek. Uživatelé si mohou vybrat ideální režim osvětlení pro své aplikace.

Jak funguje chytré hybridní světlo?

Hikvision Smart Hybrid Light umožňuje zvolit režim osvětlení, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům: 24/7 barevné, IR (černobílé) nebo Smart.

V režimu Smart udržuje barevná kamera CCTV infračervené osvětlení, dokud událost nespustí barevné snímání a nezachytí kritické detaily.

Když není zaznamenáno žádné vozidlo nebo osoba, kamera používá pouze infračervené světlo.

Když se objeví vozidlo nebo osoba, automaticky se spustí bílé světlo, což vede k zobrazení živých barev s jasnými detaily.

Když vozidlo nebo osoba opustí, kamera se přepne zpět na infračervené světlo.

Přehled Produktů

DS-2CD2087G2H-LIU

DS-2CD2387G2H-LIU

DS-2CE70DF0T-MFS

DS-2CE12DF0T-LFS

Které produkty jsou vybaveny technologií Smart Hybrid Light?

DS-2CE70DF0T-MFS

DS-2CE12DF0T-LFS

Kde mohu použít kamery Smart Hybrid Light?

Kamery Hikvision Smart Hybrid Light vynikají svou schopností inteligentního nastavení světla a zobrazením barev ve vysokém rozlišení. Díky tomu jsou dokonalým řešením pro různé bezpečnostní scénáře, jako jsou sklady, maloobchodní prodejny, rezidence a městské ulice.

Ať už na rušné městské ulici nebo v rezidenční čtvrti, tyto ColorVu kamery nabízejí komplexní a inteligentní bezpečnostní řešení, které vyhovuje potřebám každé aplikace.

 69 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes