Školství

Hikvision řešení pro vzdělávání

Hikvision je odhodlán poskytovat celou řadu vybraných funkcí, které vyhovují různým potřebám vzdělávacích institucí, od bezpečných školních systémů po inteligentní budovy učeben, efektivní správu docházky studentů a další, v rámci jedinečného, vysoce efektivního hardwaru typu vše v jednom. a softwarová architektura. K-12, vysokoškolské vzdělávání a instituce dálkového vzdělávání zde mohou najít řešení. Pokračujte ve čtení tří primárních řešení níže a zjistěte, jak vám Hikvision může pomoci vybudovat bezpečnější a chytřejší výukové prostředí pro dnešek i zítřek.

Všestranné a interaktivní aplikace pro výstavbu digitálních kampusů s vylepšenými úrovněmi automatizace a vylepšeným zabezpečením

Snadno se integruje s externími systémy pro správu informací nebo jinými systémy třetích stran, což přispívá k rozmanitosti vzdělávacích zdrojů a metod

Jeden systém sjednocuje všechna zařízení, aplikace a scénáře s vizualizovaným vzdělávacím panelem, který pomáhá manažerským týmům činit rychlejší a chytřejší rozhodnutí.

Zvýšená bezpečnost areálu s eliminací bezpečnostních rizik

Hikvision nabízí komplexní bezpečnostní řešení pro školní autobusy, brány, obvody, budovy a vnitřní komunikace s řadou bezpečnostních aplikací pro vozidla, personál a správu alarmů. Společnost Hikvision může studentům, rodičům a správcům zajistit bezpečné a klidné prostředí pro výuku ve vašem areálu.

Zjistit více >

Flexibilní řešení docházky se zvýšenou efektivitou

Řešení studentské docházky od Hikvision uspokojuje běžné potřeby studentské účasti v kampusu pomocí terminálů pro řízení přístupu a inteligentních docházkových zařízení. Efektivní a automatický záznam dat zvyšuje efektivitu řízení učitelů a správců škol.

Chytré učebny pro každého studenta a každý předmět

Vyvinutá řešení digitálního vzdělávání reagují na nové potřeby dálkového a distančního vzdělávání a rozvoje ve více třídách. Díky pokročilým technologiím umělé inteligence Hikvision urychluje výstavbu digitálních a chytrých kampusů. A díky implementaci systémů vzdáleného učení s umělou inteligencí se studenti mohou učit snadněji, pohodlněji a efektivněji prostřednictvím vzdálených online učeben. A s inteligentními zařízeními v kampusu mohou studenti, kteří se učí ve školách, mít snazší přístup k diverzifikovaným informacím, zatímco učitelé a správci škol mohou také zaznamenávat a sdílet kvalitní vzdělávací zdroje mezi různými školami, což výrazně zlepšuje studijní a výukové zkušenosti.

 99 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes