Interakce

Zaujměte a přesvědčte zákazníky pomocí vizualizací ve vysokém rozlišení

Hikvision interakce v obchodech

Řešení Smart Retail společnosti Hikvision také obsahuje digitální značení navržené pro maloobchodníky ke zvýšení návštěvnosti, komunikaci se zákazníky, oznamování událostí a akcí, zobrazování a aktualizaci informací o produktech a poskytování dynamického a pohlcujícího zážitku z nakupování.

Zaujměte zákazníky atraktivními a kreativními vizuály

Upoutejte pozornost veřejnosti a přitáhněte návštěvníky do svého nákupního centra nebo maloobchodu atraktivním obsahem na videostěnách s jemným roztečím v různých velikostech. Spolu s přizpůsobitelnými displeji s vysokým rozlišením a 3D vizuálními efekty můžete také nainstalovat inovativní průhledné LED displeje Hikvision a vytvořit tak úžasný vizuální obsah, který jakoby plave! Ať už chcete zákazníky působivě přivítat nebo předvést své nejoblíbenější produkty, u nás najdete perfektní řešení vystavení vašeho obchodu.

Zvyšte zážitek z nakupování a rozšiřte kontaktní body zákazníků pomocí vizuální interakce

Flexibilní, přizpůsobitelné LED displeje Hikvision lze umístit do ideální polohy, aby vám pomohly zaujmout a pobavit vaše zákazníky na místě. Pomocí displejů můžete zobrazovat horké produkty, aktualizovat sezónní menu, oznamovat propagační akce, informovat o zásadách veřejného zdraví a mnoho dalších. Můžete dokonce předvést své zdroje sociálních médií na displeji v obchodě a poskytnout tak krásné spojení s vaší online marketingovou kampaní. Zvyšte své zisky tím, že zlepšíte zákaznickou zkušenost při jejich cestě vaším obchodem a zajistíte, že každý krok jejich cesty bude působivý, příjemný a optimalizovaný pro konverzi.

Spravujte své displeje a obsah na jedné platformě, ať jste kdekoli

Užijte si flexibilitu při vytváření, zobrazování a obnovování designového obsahu včetně reklam a nabídek s knihovnou bezplatných šablon poskytovaných platformou HikCentral společnosti Hikvision. Na HikCentral můžete vzdáleně spravovat všechny displeje ve vašem obchodě a vydávat a plánovat obsah prakticky odkudkoli.

Přehled produktů

DS-D4212FI-CWF/Ⅲ
主图透明底图.png.thumb.319.319
DS-D4240FO
DS-D4240FO.png
DS-D6043UN-B
hikvision-ds-d6043un-b.png

 51 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes