Nepřetržitost výroby a provozní efektivita

Ochrana provozu před nákladnými odstávkami

Hikvision řešení pro kontinuitu výroby a operační efektivitu

Poruchy majetku a zařízení elektráren – způsobené různými faktory – patří k nejčastějším příčinám odstávek a problémů s kvalitou, což výrazně ohrožuje ziskovost.

Kombinací obrazové analýzy s umělou inteligencí, průmyslové termografie a systémové integrace se systémy třetích stran, jako je SCADA nebo DCS, poskytuje společnost Hikvision hlubší porozumění provozním podmínkám kritických aktiv a procesů z několika hledisek. Naše systémy pomáhají předcházet nákladným prostojům.

Přesná průmyslová termografie

Termografické produkty společnosti Hikvision jsou ideální pro sledování teploty z bezpečné vzdálenosti u elektrických zařízení. Tyto kamery přesně detekují teplotní anomálie pomocí alarmů, lokalizují problémy a umožňují včas reagovat na rizika dříve, než dojde ke skutečnému selhání.

Související produkty

DS-2TD3017T-3/V

Thermographic Cube Camera

DS-2TD2637T-10/QY

Thermographic thermal and optical dual-spectral network camera

DS-2TD5537T-7/W

Bi-spectrum Thermography Mini Positioning Series

Včasná detekce provozního stavu

Analýza obrazu na bázi umělé inteligence pro rychlou detekci stavu majetku

S rychlým rozvojem zařízení AIoT lze automaticky shromažďovat kritická data, která v reálném čase informují o stavu aktiv a/nebo závadách a udržují provoz v chodu.

Platforma společnosti Hikvision pro školení AI poskytuje integrovaná řešení včetně kalibrace dat, školení algoritmů, hardwarového vybavení a dalších. Například detekci dopravníkového pásu a detekci osobních ochranných prostředků v rozvodně lze bezproblémově vytvořit pomocí otevřené platformy UI.

Přístupná integrace systému

Systémy videomonitorování se mohou bez problémů integrovat se systémem SCADA prostřednictvím rozhraní OpenAPI a poskytovat vizuální kontrolu zařízení. Po vygenerování alarmu poskytuje platforma HikCentral související živý přenos pro vizuální ověření.

Je také snazší denně vzdáleně prohlížet videoklipy týkající se energetických zařízení, aby bylo zajištěno, že zařízení funguje správně, což snižuje zbytečné návštěvy na místě a cestovní náklady.

Pokrok v inteligentních kontrolách

Vzhledem k tomu, že se očekává, že v budoucích nízkouhlíkových energetických systémech se elektrické sítě rozrostou o miliony kilometrů, postupují inspekční práce směrem k automatizaci a inteligenci.

Automatizace kontrol pomocí inteligentního videa poskytuje operátorům spolehlivou analýzu dat a maximalizuje efektivitu.

Řešení Intelligent Inspection Solution společnosti Hikvision využívá nejnovější video technologii, technologii tepelného zobrazování a produkty s umělou inteligencí pro nejmodernější sledovatelný, regulovaný, efektivní a plně analyzovaný proces kontroly, čímž zaručuje bezpečný a efektivní provoz.

Související produkty

DS-2DY5225IX-AE(T5)

5-inch 2 MP 25X DarkFighter IR Network Positioning System

iDS-2SK8144IXS-D/J

8-inch 4 MP 40X DarkFighter IR Network Speed Dome

DS-2CD3626G2T-IZS

2 MP AcuSense Varifocal Bullet Network Camera

Správa vozidel provozní údržby

Vozidla provozní údržby jsou obvykle vysílána ke kontrolním úkolům nebo údržbě. Hikvision pomáhá spravovat tato vozidla pomocí monitorování procesů a analýzy dat v reálném čase. Udržování vozu a řidiče v dobrém stavu ušetří vedoucím provozu v terénu nežádoucí problémy.

Související produkty

AE-VC224T-IT

1080P 1/2.9”CMOS infrared array conch analog camera

 42 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes