Správa zabezpečení majetku

Ochrana vašich klíčových aktiv

Správa zabezpečení majetku

Tyto kritické zdroje energie, od elektráren a rozvoden až po nadzemní přenosová vedení a elektrická zařízení, jsou již dlouho vystaveny hrozbám vniknutí, krádeží a zákeřných činů. Řešení společnosti Hikvision chrání kritickou infrastrukturu na místě i na dálku a zvyšuje efektivitu řízení bezpečnosti prostřednictvím pokročilých optických a tepelných technologií.

Všestranná ochrana na více místech

Řešení společnosti Hikvision nabízí spolehlivé vzdálené monitorování s vybranými produkty přizpůsobenými potřebám uživatelů, které minimalizuje nákladné prostoje a chrání klíčová aktiva.

Ochrana perimetru pomocí termokamer

V nestřežených oblastech, jako jsou solární elektrárny, zvyšují termokamery přizpůsobivost prostředí a přesnost při odhalování neoprávněných návštěvníků ve dne i v noci.

Nejdůležitějším problémem solárních elektráren je také prevence požárů. Díky termografickým kamerám a zařízením společnosti Hikvision lze nyní abnormálně vysoké teploty odhalit dříve, než dojde ke katastrofě.

Ověřování plavidel & prevence poškození kabelů

Větrné elektrárny čelí hrozbám, jako jsou krádeže kabelů, vandalismus a neodmyslitelná zranitelnost oceánskými plavidly. Neustálé výkyvy počasí ještě více ztěžují sledování bezpečnosti.

Chlazené dvouspektrální PTZ kamery Hikvision lze propojit se systémy AIS a radary, které poskytují okamžitou vizuální kontrolu a upozornění na blížící se plavidla.

Stejný systém dokáže odhalit další blížící se hrozby pro podmořské kabely. Poruchové komponenty lze odhalit dříve, než dojde k jejich poruše, což umožňuje prediktivní údržbu větrných turbín na moři.

Ochrana nadzemního přenosového vedení

Tam, kde je vyžadován přenos na velkou vzdálenost, ale chybí napájení a datové zdroje, vynikají samostatné 4G bezpečnostní kamery se solárním napájením. Tyto sady zajišťují nepřetržitý provoz až po dobu 7 dní – a to i při zataženém nebo deštivém počasí.

Solární kamery založené na analýze umělé inteligence umožňují sledování bezpečnosti a zároveň odrazují narušitele, snižují vnější rizika a automaticky spouštějí výstrahy. K instalaci nejsou potřeba žádné datové ani napájecí kabely.

Související produkty

DS-2TD8167-150ZC4F/W

Thermal & Optical Bi-spectrum Network Stable PTZ Camera

       .

DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80

4MP Motorized Varifocal Bullet Solar Power 4G Network Camera Kit

.

DS-2SE7C432MW-AEB(14F1)(P3)

TandemVu 7-inch 4 MP 32X Colorful & IR Network Speed Dome

            .

Chytrá prevence požárů

Pokud malý požár zůstane bez povšimnutí, šíří se dál a vede ke katastrofám. Řešení společnosti Hikvision pomáhá odhalit teplotní anomálie a najít horká místa dříve, než dojde k požáru. Opatření lze podniknout včas, aby se zabránilo požáru dříve, než dojde k nejhoršímu.

Odhalte rizika požáru ještě před katastrofou

Termografické kamery společnosti Hikvision se hojně využívají při detekci teplotních anomálií a vyhledávání horkých míst:

  • Monitorování zabezpečení 24×7 – za každého počasí
  • Včasné varování je umožněno algoritmy teplotních anomálií
  • Široké prostorové pokrytí s termo speed dome nebo polohovacími systémy
  • Vysoká přesnost, protože využívá technologie tepelné i optické detekce kouře

Související produkty

HM-TD5537T-15/W

Bi-spectrum Thermography Mini Positioning system

DS-2TD4167-25/W

Thermal & Optical Bi-spectrum Network Speed Dome

 36 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes