Parkoviště

Inovativní, bezpečné a efektivní parkování s ochranou pomocí videa

Hikvision řešení parkoviště

 

Provozovatelé parkovišť se v dnešní době snaží svá parkoviště využívat co nejhospodárněji. Řidiči mají potíže najít pohodlně volné místo na obrovských parkovištích. I provozovatelé parkovišť si často stěžují na malé využití ploch.

Řešení společnosti Hikvision  pro správu parkovišť mohou řidiče rychle navést na volné místo a zefektivnit tok parkování, čímž se rychleji uvolní místa pro další obsazení, což pomáhá optimalizovat provoz a poskytuje další úrovně zabezpečení.

Provoz a řízení

Challenges

Většina parkovišť postrádá efektivní řízení obsazeného prostoru, podrobné záznamy, nízké využití, videozáznamy atd., aby se zvýšila efektivita a bezpečnost provozu parkování.

Nedostatek video důkazů pro spory

Co nabízíme

Hikvision pomáhá operátorům maximalizovat jejich efektivitu a návratnost pomocí statistik managementu, jako jsou podrobné záznamy o vjezdu a výjezdu, statistiky toku vozidel, využití prostoru a další.

Výhody

Přidání efektivity pro správu parkování

  • Načítání záznamů o vozidle s automatickým rozpoznáváním značek
  • Video záznam poskytuje důkazy pro lepší řešení sporů

Provozní statistická zpráva pro lepší rozhodování

  • Různé sestavy, které vám umožní prozkoumat více provozních poznatků
  • Podrobné poplatky a vizuální správa pro optimalizaci efektivity řízení

Funkce

  • Flexibilní a efektivní správa vjezdu a výjezdu, s přizpůsobitelnými pravidly přístupu pro vozidla a integrací s kamerami ANPR nebo samoobslužnými automaty na karty
  • Intuitivní a efektivní parkovací operace a zprávy o transakcích, jako jsou podrobné záznamy o vjezdu a výjezdu, statistiky toku vozidel, využití prostoru atd.

Přehled produktů

DS-D5022FN-C

21.5 inch FHD Borderless Monitor.

 45 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes