Ochrana

Chraňte své zákazníky, zaměstnance a majetek

Hikvision řešení v maloobchodních prodejnách chrání zákazníky

Chytré řešení pro retail společnosti Hikvision dodává podnikům energii pomocí špičkových technologií a upřednostňuje ochranu vašich zákazníků, zaměstnanců a majetku.

Kontrola zalidnění

Zajištění bezpečného nákupního prostředí je zásadní. Udržování vhodné hustoty davu v prodejně pomáhá udržet vaše zákazníky v bezpečí a zároveň podporuje jejich klid při nakupování. Řešení Hikvision poskytuje řízení toku na základě videa, takže můžete spravovat hustotu zákazníků a okamžitě vás upozorní, když je kdykoli přítomno více lidí, než bylo plánováno.

Řízení docházky

Hikvision poskytuje terminály pro rozpoznávání obličeje MinMoe pro snadnou a pohodlnou správu zaměstnanců. Usnadňují super efektivní a přesné řízení času a docházky vašich zaměstnanců.

Řízení přístupu do klíčové oblasti

Při instalaci v prostorách, jako je sklad nebo kancelář, oprávněný personál ocení snadný bezdotykový přístup s MinMoe. Pomocí nahraného videa můžete spravovat oprávnění k přístupu a načítat historii přístupu.

Přehled produktů

DS-K1T671TM-3XF
DS-K1T671TM-3XF.png

Video propojení s konvenčními bezpečnostními systémy

Díky svým bezpečnostním kamerám umožňuje Hikvision video ověření poplachů spouštěných systémy EAS (Electronic Article Surveillance) nebo systémy poplašného zařízení proti narušení, zejména v noci, aby bylo možné identifikovat a zachytit potenciálně škodlivé incidenty.

Dohled nad transakcemi prostřednictvím systémové integrace

Transaction Data Fusion integrací platformy Hikvision a systému POS pro podporu překrývání dat POS na video kanálech, které poskytují podrobnosti o transakcích pro pohodlné vyhledávání. To usnadňuje řešení sporů a snižuje podvody.

Klíčová oblast prevence požáru a narušení

Hikvision nabízí termokamery pro včasnou detekci požárních rizik s velkou agilitou. Termokamery také pracují pro vysoce přesnou detekci narušení i v naprosté tmě.

Přehled produktů

DS-2CD6825G0/C-IV(S)
iDS-2CD7146G0-IZS.png
DS-PHA64-P2
DS-PHA64-P2.png
DS-2CD3756G2T-IZS
DS-2CD3756G2T-IZS.png
DS-2CD6825G0/C-IV(S)
DS-7716NI-I4-16PB.png

 54 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes