Zjednodušený provoz objektů

Transformujte svůj nemocniční provoz ještě dnes

Hikvision řešení v nemocnicích zjednodušují provoz v objektu

Nemocnice vyžadují přísné řízení, aby vše fungovalo. Pokud jde o záchranu a ochranu životů, neexistují žádné banální záležitosti a každé malé riziko se může změnit ve velký problém. Proto společnost Hikvision poskytuje nejmodernější technologie a komplexní produkty, které chrání personál a pacienty a zajišťují spolehlivý provoz nemocnic.

Bezpečnostní systémy s umělou inteligencí

Bezpečnostní kamery Hikvision umí víc než jen snímat video. Jsou vybaveny algoritmy hlubokého učení a mohou nepřetržitě analyzovat objekty a události ve svém zorném poli. Od parkovišť až po chodby a vestibuly – tyto pokročilé kamery s umělou inteligencí se přizpůsobují nasazeným scénám, vyhodnocují konkrétní rizika v reálném čase a odesílají prakticky okamžitá automatická upozornění, čímž eliminují potřebu neustálého sledování videa.

Přehled produktů

DS-2CD6D42G0-IS

Dual-Directional PanoVu Camera

iDS-2CD7A46G0/P-IZHS(Y)

4MP DeepinView ANPR Moto Varifocal Bullet Camera

Proaktivní požární ochrana

Nemocnice čelí jedinečným požárním rizikům, jako jsou hořlavé materiály, přístroje pracující na plný výkon, nadměrně používané elektrické zásuvky a další. Tato rizika ohrožují bezpečnost všech včetně zranitelných pacientů. Zde potřebujete proaktivní nástroje požární ochrany, jako jsou termokamery Hikvision. S mimořádně vysokou citlivostí detekují teplotní anomálie 24/7 a automaticky upozorňují bezpečnostní pracovníky ještě předtím, než dojde k plameni.

Přehled produktů

DS-2TD1217-3/QA

Tepelná a optická bispektrální dome síťová kamera

HM-TD1017-2/QW-HS121

Tepelný detektor přítomnosti

Biometrická kontrola přístupu

Drahé zdravotnické vybavení, kontrolované léky, léky určené pouze pro lékárny a počítače se soukromými údaji pacientů – je nezbytné zajistit, aby k nim měly přístup pouze oprávněné osoby. Terminály Hikvision pro rozpoznávání obličeje poskytují rychlý a pohodlný přístup díky vysoce přesné biometrické technologii. Kromě toho umožňují hygienický a bezdotykový přístup, který je bezpečnější v prostorách, jako jsou jednotky intenzivní péče (JIP), operační sály a lékárny.

Přehled produktů

DS-K1T673DWX

Pro Face Access Terminal

DS-K3B601SX

Pro swing barrier

Interaktivní rozšířená realita

Nemocnice mají často samostatné budovy pro různé účely. Pomocí běžných videobezpečnostních systémů je obtížné získat komplexní přehled o celém areálu. Panoramatické kamery a kamery PTZ společnosti Hikvision však poskytují velký obraz celé nemocnice na živé mapě s rozšířenou realitou. Toto řešení Live AR Interaction umožňuje centralizovanou správu různých míst a umožňuje bezpečnostním pracovníkům klikat na štítky nebo značky a rychle prohledávat živá videa nebo získávat okamžitá upozornění na události, a to vše v jednom zobrazení.

 51 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes