Management HSE

Závazek k osobní a ekologické bezpečnosti

Hikvision řešení v oblasti řízení HSE přepravy ropy a plynu

Ropné a plynárenské společnosti provádějí každý den velké množství rizikových činností, jako je kontrola a údržba zařízení, zvedací operace a požární práce. Za tímto účelem je bezpečnost personálu a provozní dodržování předpokladem všeho. Společnost Hikvision poskytuje ropným plynárenským společnostem nástroje s umělou inteligencí pro řízení a zmírňování zdravotních a bezpečnostních rizik a také minimalizuje dopad na životní prostředí dodržováním regulačních předpisů přijetím nepřetržitého a vzdáleného monitorování v reálném čase.

Ochrana personálu

Ochrana zaměstnanců a

návštěvníků pomocí systémů a

technologií s umělou inteligencí

Detekce OOP

Požadavky na osobní ochranné prostředky (OOP) – ochranné oděvy, které zajišťují bezpečnost pracovníků – jsou v těchto odvětvích nutností. Vymáhání skrz celé pracoviště však může být problém. Dálkové kontroly OOP inteligentně využívají video zobrazení, které pomáhá manažerům zajistit, aby zaměstnanci nosili helmy a další OOP, což by mohlo znamenat rozdíl mezi životem a smrtí v nebezpečných prostředích.

Správa bezpečné vzdálenosti

Upozornění na bezpečnou vzdálenost upozorní nadřízené, když se jejich zaměstnanci dostanou příliš blízko k nebezpečným nebo zakázaným oblastem nebo když někdo poruší pravidla HSE.

Monitoring neobvyklých aktivit

Sledování neobvyklé aktivity detekuje a rychle reaguje na mimořádné události a nebezpečné události, které mohou ohrozit bezpečnost pracovníků, jako je pád, běh, neoprávněné shromažďování a další.

Související produkty

DS-2XE6222F-IS (D)/316L
DS-2XE6222F-IS-316L(D)
iDS-2CD7A46G0/S-IZHS(Y)
iDS-2CD7A46G0-S-IZHSY.png
iDS-2CD7146G0-IZS
iDS-2CD7146G0-IZS.png
iDS-9632NXI-I8/BA
iDS-9632NXI-I8-BA.png

Zjednodušený vzdálený dohled

Digitalizace formulářů a kontrolních

seznamů a umožnění vlastního

pracovního postupu

Terénní dohled nad provozem

Provozní dohled v terénu hraje klíčovou roli ve vysoce rizikových operacích, jako je údržba, opravy a všechny různé pracně náročné procesy.

Naše řešení nabízí výkonnou a efektivní alternativu k monitorování v reálném čase realizovanému místními kamerami Hikvision pro konkrétní místa a přenosnými PTZ kamerami nebo kamerami nošenými na těle pro probíhající operace. Tyto kamery s analytikou poháněnou umělou inteligencí pomáhají identifikovat nevyhovující praktiky, a tak vytvářejí uzavřený systém správy pokrývající přesná varování, odesílání úkolů a zpracování před uzavřením požadavků na kontrolu. To zefektivňuje celý proces dohledu nad bezpečností a zajišťuje provozní bezpečnost a shodu.

Související odkazy

iDS-MCD202-B
iDS-MCD202-B.png
DS-MDS001
DS-MDS001.png

 51 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes