Propojení

Propojte obchody a srovnejte správu

Hikvision řešení v přidružených prodejnách

Propojené obchody, poháněné řešením Hikvision Smart Retail Solution, mají nejen schopnost zajistit vysokou úroveň zabezpečení, ale také mohou využívat standardy napříč pobočkami k budování značky a ochraně zisků.

Propojte své obchody a zaměstnance

Software platformy HikCentral Enterprise-Retail umožňuje úplnou viditelnost a vzdálené odbavení všech vašich maloobchodních míst kdykoli a odkudkoli. Slouží jako jediný kontaktní bod pro živé video kanály, upozornění na události a centralizovanou správu a udržuje vaše zaměstnance ve spojení.

Zjednodušte údržbu zařízení

Stav svých bezpečnostních zařízení v obchodě můžete sledovat na řídicím panelu platformy HikCentral Enterprise-Retail. Můžete také přizpůsobit frekvenci automatických kontrol systému. Jakmile je bezpečnostní kamera identifikována jako offline, systém okamžitě odešle e-mailové upozornění.

Standardizujte pomocí vzdálených auditů

Audity jsou nezbytné, ale často se potýkají s problémy jako vysoké náklady na správu, neefektivita auditů na pracovišti, zranitelnost vedoucích pracovníků a scházející hlubší analýzy dat. Co kdybyste mohli použít své bezpečnostní kamery pro audity vzdálených obchodů? Nyní můžete! A výrazně zlepšuje efektivitu a standardizaci ve vašich maloobchodních provozech. Od plánování k realizaci trvá jen několik kroků.

Přehled produktů

DS-2DE4A425IW-DE(S6)
DS-2DE4A425IW-DES6.png
DS-7716NI-I4/16P(B)
DS-7716NI-I4-16PB.png

 48 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes