Zvýšení bezpečnosti

Zajištění bezpečnosti zaměstnanců a provozu

Hikvision řešení zvyšující bezpečnost

Bezpečnost je prioritou. Energetické a komunální společnosti nesou odpovědnost za ochranu dobrých životních podmínek zaměstnanců. Hikvision pomáhá těmto společnostem dosáhnout cíle dodržování předpisů BOZP pomocí špičkových technologií a produktů.

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Zjišťování souladu s OOP

Požadavky na osobní ochranné prostředky (OOP) – ochranné oděvy, které zajišťují bezpečnost pracovníků – jsou v těchto odvětvích nutností. Vymáhání skrz celé pracoviště však může být problém.

Dálkové kontroly OOP inteligentně využívají video zobrazení, které pomáhá manažerům zajistit, aby zaměstnanci nosili helmy a další OOP, což by mohlo znamenat rozdíl mezi životem a smrtí v nebezpečných prostředích.

Detekce abnormální aktivity

Detekce nebezpečných činností identifikuje nouzové situace a nebezpečné události, které mohou ohrozit bezpečnost pracovníků, jako jsou pády, útěky, neoprávněné shromažďování a další, a pomáhá manažerům včas reagovat.

Související produkty

iDS-2CD7146G0-IZS

4MP DeepinView Indoor Moto Varifocal Dome Camera

Dálkový dohled nad provozem v terénu

Má vaše pracoviště již kamerový systém? Vzdálený dohled společnosti Hikvision využívá stávající bezpečnostní videosystémy k zajištění provozní bezpečnosti tím, že nahrazuje manuální dohled nepřetržitým sledováním v reálném čase a analýzou založenou na umělé inteligenci. Kromě toho lze při posuzování kvalifikace dodavatelů využít důkazy a údaje ze zobrazování.

V případě zcela nového pracoviště lze vytvořit pokročilé řešení na míru od začátku až do konce.

Související produkty

iDS-MCD202-B

4G ANPR Portable Speed Dome

 48 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes