Chytřejší péče a zážitek

Optimalizace péče a zkušeností pacientů

Přehled

Pacienti a jejich rodiny potřebují, aby se v nemocnici čekalo co nejméně. To je důvod, proč bezproblémový zážitek od parkování přes navigaci, informační služby až po lůžkovou péči vyniká mezi ostatními nemocnicemi.

Zjednodušené parkování

  • Plynulý vjezd – kamery pro automatické rozpoznávání registračních značek (ANPR) umožňují plynulý průjezd vozidel i během dopravní špičky.
  • Jasné pokyny – u vjezdu na parkoviště a v každém patře jsou umístěny orientační obrazovky LED, které informují řidiče o počtu volných míst. Naváděcí parkovací kamery je pak navedou na volné místo.
  • Flexibilní platba – Řidiči mohou flexibilně využívat více způsobů platby parkovného, a to online i off-line.

Přehled produktů

DS-TCG405-E

4MP ANPR Intelligent Entrance Video Unit

DS-TCP440-DB

4 MP Dual-Sensor iBeacon Guidance Camera

Instalace digitálního značení pro mapy a pokyny zajistí, že pacienti nebudou zmateni a stresováni, když budou hledat oddělení nebo jednotku uprostřed proudu lidí. Kromě toho mohou displeje u vchodů do výtahů, čekáren, ordinací a dalších frekventovaných míst v nemocnici poskytovat cenné zdravotní informace těm, kteří je potřebují.

Přehled produktů

DS-D6065UN

65-inch Digital Signage

DS-D6055UL-B/S

55-inch Floor Standing Digital Signage

DS-D5B55RB/A

55-inch 4K Interaktivni displej

DS-D5B65RB/C

65-inch 4K Interaktivni displej

Asistovaná lůžková péče

Rychlejší pomoc po pádu

Během zotavování jsou hospitalizovaní pacienti velmi náchylní k pádům. Radarový senzor Hikvision pro detekci pádu automaticky detekuje pád pacienta a okamžitě nahlásí nehodu na sesternu, která poskytne pomoc. Sestry mohou na oddělení použít termální detektor přítomnosti a překontrolovat událost pomocí termovizního snímku.

Zjistit více >

Dálková kontrola stavu pacienta

Neustálé návštěvy sester a lékařů na pokojích a odděleních mohou být náročné na zdroje. Zde mohou radarové a tepelné technologie informovat ošetřovatele o mnoha pacientech najednou, poskytovat různé typy upozornění přizpůsobené konkrétním rizikům a zároveň chránit soukromí každého pacienta.

Zjednodušená pomocná péče

Na všeobecných odděleních sbírají radarové senzory pomocné péče společnosti Hikvision základní zdravotní ukazatele, jako je srdeční a dechová frekvence, bezkontaktním způsobem. Toto pomocné řešení, které doplňuje moderní lékařské vybavení, poskytuje základní příznaky a symptomy pacienta vysoce nákladově efektivním způsobem.

Přehled produktů

DS-TDSB00-EKT/POE/4M

Fall Detection Radar

DS-TDSB00-EKH/POE/2M

Auxiliary Care Radar

HM-TD1017-2/QW-HS121

Thermal Presence Detector

 54 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes