Dálnice

Hikvision řešení dálnice

Dálnice po celém světě dostávají každý den řidiče a cestující vysokou rychlostí do cíle. Jako malá součást celkového silničního systému přepravují obrovské množství vozidel – a tento počet neustále roste. Množství vozidel na silnicích však roste rychleji než bezpečnost a dohled nad těmito dálnicemi.

Dálnice jsou během svátků často ucpané a často dochází k přestupkům, jako je překročení rychlosti, překročení oblasti, obsazení nouzového jízdního pruhu, nezákonné používání telefonu a porušení bezpečnostních pásů. Omezené možnosti monitorování na hlavních úsecích dálnic, roztříštěná data spravovaná samostatnými odděleními a neinteligentní software přispívají k větším bezpečnostním rizikům. Mezitím jsou spory v oblasti vymáhání práva způsobeny ručním zásahem. Ale existuje řešení.

Řešení Hikvision Highway Solution pokrývá všechny integrované součásti systému dálnic, udržuje plynulý provoz a pomáhá lidem bezpečně cestovat každý den.

Tunely

Challenges

Většina tunelů je náchylná k náročným dopravním a světelným podmínkám, což způsobuje vyšší nehodovost. Tradiční monitorování nedokáže odhalit incidenty a anomálie, a tím promeškat nejlepší příležitost k minimalizaci nebezpečí, jako jsou nehody nebo neočekávané zátarasy.

Nejasná dopravní situace v tunelu

V tunelu se mohou stát vážné nehody

Co nabízíme

Nepřetržitá detekce incidentů za každého počasí přináší okamžité alarmy do správy dálnic a pomáhá týmům na místě přesně lokalizovat a rychle řešit bezpečnostní problémy.

Detekce nehod

Výhody

 • Pomocí zařízení pro detekci incidentů mohou správci dálnic zjišťovat stav vozovky v reálném čase a řešit incidenty, které by mohly způsobit nehody, a zajistit tak bezpečnost silničního provozu a efektivní tok dopravy.
 • Způsoby řízení a informace o vlastnostech vozidla jsou kombinovány, aby bylo možné rychle najít důkazy a urychlit řešení incidentů

Funkce

 • Detekuje kouř v tunelech, aby podpořila bezpečnost a zabránila zraněním nebo škodám
 • Detekuje spadlé předměty, chodce a porušení parkování, aby se zabránilo kolizím, nehodám a zraněním
 • Detekuje nedovolenou změnu jízdního pruhu vozidel, která mohou snadno způsobit dopravní nehody
 • Detekuje mnoho dalších incidentů, včetně stavby silnice, zácpy, vyjetí z jízdního pruhu, nesprávné jízdy atd.

Řešení se servery pro detekci dopravních incidentů

 • null

  iDS-TSS300-C

  Traffic Incident Detection Server
 • null

  iDS-TCM403-BI

  4 MP IR ANPR Smart Monitoring Camera
 • null

  HikCentral Profesional

Řešení s univerzálními kamerami pro detekci incidentů

 • null

  DS-TP50-16E

  Traffic Management Server

Rešenje sa svestranim kamerama za otkrivanje incidenata

 • null

  HikCentral

 72 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes