Dálnice

Hikvision řešení dálnice

Dálnice po celém světě dostávají každý den řidiče a cestující vysokou rychlostí do cíle. Jako malá součást celkového silničního systému přepravují obrovské množství vozidel – a tento počet neustále roste. Množství vozidel na silnicích však roste rychleji než bezpečnost a dohled nad těmito dálnicemi.

Dálnice jsou během svátků často ucpané a často dochází k přestupkům, jako je překročení rychlosti, překročení oblasti, obsazení nouzového jízdního pruhu, nezákonné používání telefonu a porušení bezpečnostních pásů. Omezené možnosti monitorování na hlavních úsecích dálnic, roztříštěná data spravovaná samostatnými odděleními a neinteligentní software přispívají k větším bezpečnostním rizikům. Mezitím jsou spory v oblasti vymáhání práva způsobeny ručním zásahem. Ale existuje řešení.

Řešení Hikvision Highway Solution pokrývá všechny integrované součásti systému dálnic, udržuje plynulý provoz a pomáhá lidem bezpečně cestovat každý den.

Dálniční velitelská centra

Challenges

Dálniční velitelské centrum je nezbytné pro správu a pokrývá každodenní rutiny, jako je výdej jízdenek a nouzové řešení. Současné systémy třetích stran v řídicích centrech postrádají standardní platformu pro správu velkého počtu zařízení a komplikovaných logických procesů.

Značné množství dat přenesených do velitelského centra

Ruční obsluha zařízení a procesů je nákladná a neefektivní

Co nabízíme

Software a hardware Hikvision jsou vysoce integrované jako jeden kompletní systém, což usnadňuje nasazení. Náš modulární a přizpůsobený systém pokrývá všechny druhy scénářů dálnic.

Výhody

  • Hikvision VMS poskytuje řadu funkcí, které centralizují obrovské množství komplexních dat o dálnicích
  • Řídicí centrum pomáhá managementu porozumět stavu dálnice v reálném čase pro chytré rozhodování a efektivní vymáhání, zvyšuje úroveň bezpečnosti snížením počtu vážných nehod a udržováním plynulosti provozu.

Funkce

  • Centralizovaný systém: Spravuje všechna zařízení, shromažďuje oznámení a alarmy na jednom místě
  • Vyhledávání atributů vozidla: Využívá poznávací značky nebo jiné informace k rychlému vyhledání vozidel
  • Správa přestupků Spravuje přestupky s vylepšenou účinností vymáhání
  • Přístrojová deska: Poskytuje integrované klíčové informace na řídicím panelu, pomáhá manažerskému týmu porozumět celkovému stavu a činit chytřejší rozhodnutí

 75 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes