Čerpací stanice

Technologie pro bezpečný a spolehlivý provoz

Hikvision řešení čerpací stanice

 

Čerpací stanice čelí jedinečným výzvám v oblasti bezpečnosti a požární ochrany. Nejvyšší prioritou je nepřetržitě chránit zaměstnance, zákazníky a majetek v každém okamžiku.

Čerpací stanice jako místo, kde řidiči tankují pohonné hmoty, nakupují občerstvení a odpočívají na cestě do cíle, poskytují rychlé a nezbytné služby s kvalitou – někdy nepřetržitě. Provozovatelé čerpacích stanic musí mezitím také řídit dodávky benzinu z cisteren a dohlížet na celkovou bezpečnost na staveništi.

Řešení společnosti Hikvision podle scénáře pro čerpací stanice integrují zabezpečení videa, komerční displeje, poplašné systémy a jednotnou platformu a poskytují inteligentní a efektivní způsoby, jak zvýšit zabezpečení, zefektivnit provoz a optimalizovat služby.

Přečtěte si, jak toto řešení může fungovat ve vaší jedinečné situaci.

Nákupní prostory

Challenges

Obchody se smíšeným zbožím obvykle pracují s nízkou ziskovou marží. Provozovatelé potřebují efektivně chránit nákupní prostory a maximalizovat jejich návratnost s omezeným rozpočtem. Sklady vyžadují nepřetržitou bezpečnostní ochranu spolu se snadno dostupnými záznamy pro správu důkazů. A bylo by velmi užitečné v reálném čase zjistit, které produkty jsou oblíbené a které ne.

Omezený rozpočet na zabezpečení

Co nabízíme

Až 360stupňové širokoúhlé pokrytí HD videem a analýza tepelných map pro identifikaci nejnavštěvovanějších oblastí a optimalizaci vystavení zboží – pomocí jediné kamery splníte kompletní bezpečnostní a provozní potřeby s minimálními náklady a nároky na instalaci a údržbu.

Výhody

  • Rozsáhlé pokrytí s minimalizací nákladů a úsilí
  • Poznatky pro lepší uspořádání prodejny a vystavení zboží

Funkce

  • 360stupňové video ve vysokém rozlišení 24/7
  • Orosené panoramatické zobrazení nebo vícekanálové zobrazení
  • Vestavěná analýza tepelných map

 54 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes