Čerpací stanice

Technologie pro bezpečný a spolehlivý provoz

Hikvision řešení čerpací stanice

 

Čerpací stanice čelí jedinečným výzvám v oblasti bezpečnosti a požární ochrany. Nejvyšší prioritou je nepřetržitě chránit zaměstnance, zákazníky a majetek v každém okamžiku.

Čerpací stanice jako místo, kde řidiči tankují pohonné hmoty, nakupují občerstvení a odpočívají na cestě do cíle, poskytují rychlé a nezbytné služby s kvalitou – někdy nepřetržitě. Provozovatelé čerpacích stanic musí mezitím také řídit dodávky benzinu z cisteren a dohlížet na celkovou bezpečnost na staveništi.

Řešení společnosti Hikvision podle scénáře pro čerpací stanice integrují zabezpečení videa, komerční displeje, poplašné systémy a jednotnou platformu a poskytují inteligentní a efektivní způsoby, jak zvýšit zabezpečení, zefektivnit provoz a optimalizovat služby.

Přečtěte si, jak toto řešení může fungovat ve vaší jedinečné situaci.

Tankovací zóny

Challenges

V tankovací zóně jsou umístěna nejdůležitější aktiva – benzinová čerpadla. Jsou náchylné k rizikům, jako je požár a ztráta majetku. Zajištění bezpečnosti v těchto klíčových oblastech vyžaduje zvýšenou prevenci proti těmto rizikům. Zároveň je nutné rychle reagovat, pokud dojde k neoprávněnému vniknutí mimo pracovní dobu.

Opožděná reakce na mimořádné události, jako je požár a vniknutí na cizí pozemek.

Potíže s uchováváním a vyhledáváním důkazů

Co nabízíme

 

Profesionální termální a optické dvouspektrální síťové kamery plní s jedním zařízením dvě úlohy. Tepelný modul sleduje změny teploty a při teplotních anomáliích spouští alarm pro požární bezpečnost, a to za jakéhokoli počasí nebo světla. Optický modul poskytuje nepřerušovaný obraz s vysokou čistotou a vyváženou světelnou expozicí a přesně detekuje osoby a vozidla, a to i v případě jasných světlometů.

Výhody

  • Včasné varování před požárem a dalšími riziky
  • Vylepšené situační povědomí prostřednictvím vícerozměrného vnímání
  • Vysoká spolehlivost za každého světla a počasí

Funkce

  • Okamžité alarmy teplotních anomálií
  • Detekce a odstrašení narušitele pomocí AcuSense a Live Guard
  • Video ověřování alarmů včetně teplotních anomálií, narušení a dalších

Přehled produktů

DS-2TD2628-3/QA
Thermal & Optical Bi-spectrum Network Bullet Camera

DS-2TD1228-2/QA
Thermal & Optical Bi-Spectrum Network Turret Camera

 48 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes