Autobusová zastávka

Zabezpečte každou stanici a každou cestu

Hikvision řešení pro autobusové zastávky

Radikální nárůst počtu obyvatel ve městech spolu s rychlým rozšiřováním silnic vyžaduje také nárůst veřejné dopravy. Pro autobusové linky to znamená zvýšení počtu zastávek, modernizaci autobusů a lepší zážitek pro cestující. Ať už autobusy projíždějí centrem města, nebo se pohybují na předměstí, musí být bezpečnost jejich provozovatelů na prvním místě.

Špičkové řešení společnosti Hikvision zahrnuje analytiku s umělou inteligencí, zabezpečení videa, hlasové vysílání na místě a centralizovanou správu pro zvýšení bezpečnosti a zlepšení efektivity na autobusových zastávkách a v tranzitních autobusových systémech, což zajišťuje bezpečnější a pohodlnější prostředí pro všechny.

Hlasové vysílání na autobusové zastávce

Challenges

Při stovkách autobusových zastávek a omezeném počtu kontrolních hlídek nejsou videomonitorování s běžnými alarmy schopny řešit události včas. To často vede k promeškání příležitostí k řešení událostí, jako jsou kolize a další.

Omezené prostředky na zabezpečení autobusových zastávek

Co nabízíme

Události detekované umělou inteligencí se automaticky propojí s hlasovým vysíláním a pomohou monitorovacím centrům uzavřít obchodní smyčku, čímž se zlepší zážitek cestujících.

Výhody

 • Hlasové vysílání na úrovni stanice zajišťuje operátorům přesné vysílání.
 • Předdefinovaný režim hlasového vysílání poskytuje efektivní způsob zpracování událostí na zastávkách
 • Skupinové hlasové vysílání nabízí snadné ovládání regionálního nouzového vysílání

Funkce

 • Živé hlasové vysílání: Výběr skupiny autobusových zastávek pro živé vysílání
 • Předem nahraná zvuková vysílání: Ruční vysílání předem nahraných zvukových souborů nebo vysílání podle vašeho časového plánu
 • Zjištěné vysílání propojené s událostí: Přesné vysílání na místě vyvolané detekovanými událostmi, jako jsou nouzové situace, přetížení, kouření atd.
 • null

  DS-PA0103-A
  IPspeaker

 69 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes