Autobusová zastávka

Zabezpečte každou stanici a každou cestu

Hikvision řešení pro autobusové zastávky

Radikální nárůst počtu obyvatel ve městech spolu s rychlým rozšiřováním silnic vyžaduje také nárůst veřejné dopravy. Pro autobusové linky to znamená zvýšení počtu zastávek, modernizaci autobusů a lepší zážitek pro cestující. Ať už autobusy projíždějí centrem města, nebo se pohybují na předměstí, musí být bezpečnost jejich provozovatelů na prvním místě.

Špičkové řešení společnosti Hikvision zahrnuje analytiku s umělou inteligencí, zabezpečení videa, hlasové vysílání na místě a centralizovanou správu pro zvýšení bezpečnosti a zlepšení efektivity na autobusových zastávkách a v tranzitních autobusových systémech, což zajišťuje bezpečnější a pohodlnější prostředí pro všechny.

Provozní centrum

Challenges

Autobusové zastávky se nacházejí všude v hustě obydlených městských oblastech a provozovatelům autobusů chybí univerzální a snadno použitelný centrální provozní software, který by jim pomohl monitorovat a efektivně spravovat různé zastávky.

Nízká efektivita řízení autobusových zastávek

Tradiční platforma má příliš málo funkcí bez centrální

Co nabízíme

Řešení společnosti Hikvision poskytuje operátorům centralizovaný systém pro získávání komplexního stavu zařízení, konverguje zpracované informace, upozornění a standardní rozhraní API, čímž zajišťuje jednoduchost, snadnou integraci a škálovatelnost.

Výhody

  • Snadná instalace a údržba; nižší náklady na nasazení vedou k ziskovějšímu provozu
  • Velikost a rozsah projektu jsou škálovatelné a lze je přizpůsobit libovolné velikosti provozovatele autobusové dopravy
  • Pohodlná integrace se standardizovaným rozhraním API pro zvýšení efektivity dohledu

Funkce

  • Uživatelé mohou spravovat a sledovat stav zařízení, kontrolovat provozní stav na všech vzdálených místech a provozovat zařízení ve skupinách nebo dávkách
  • Zjišťuje všechny typy porušení na jedné platformě
  • Poskytuje standardní rozhraní API včetně videa, inteligentní analýzy, událostí a alarmů.
  • Shromažďuje statistické údaje, jako je hustota lidí a informace o jejich počtu, pro optimalizaci provozu autobusů.

 93 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes