Autobusová zastávka

Zabezpečte každou stanici a každou cestu

Hikvision řešení pro autobusové zastávky

Radikální nárůst počtu obyvatel ve městech spolu s rychlým rozšiřováním silnic vyžaduje také nárůst veřejné dopravy. Pro autobusové linky to znamená zvýšení počtu zastávek, modernizaci autobusů a lepší zážitek pro cestující. Ať už autobusy projíždějí centrem města, nebo se pohybují na předměstí, musí být bezpečnost jejich provozovatelů na prvním místě.

Špičkové řešení společnosti Hikvision zahrnuje analytiku s umělou inteligencí, zabezpečení videa, hlasové vysílání na místě a centralizovanou správu pro zvýšení bezpečnosti a zlepšení efektivity na autobusových zastávkách a v tranzitních autobusových systémech, což zajišťuje bezpečnější a pohodlnější prostředí pro všechny.

Počítání cestujících na autobusových zastávkách

Challenges

Při stovkách autobusových zastávek a omezeném počtu kontrolních hlídek nejsou videomonitorování s běžnými alarmy schopny řešit události včas. To často vede k promeškání příležitostí k řešení událostí, jako jsou kolize a další.

Dlouhé čekání cestujících v odletovém depu

Neefektivní nebo špatně naplánované trasy

Co nabízíme

Řešení společnosti Hikvision pro tranzitní dopravu umožňuje provozovatelům vícerozměrné vnímání, aby mohli v reálném čase získat informace o pohybu cestujících na jakékoli autobusové zastávce. Na základě statistických poznatků mohou provozovatelé optimalizovat trasy a jízdní řády autobusů tak, aby vyhovovaly aktuálním přepravním potřebám cestujících, a to s vyšší efektivitou a komfortem.

Výhody

 • Informace o toku cestujících, které pomáhají provozovatelům optimalizovat plánování tras a jízdních řádů autobusů
 • Zvýšená efektivita dopravy

Funkce

 • Shromažďuje informace o toku cestujících na autobusových zastávkách
 • Generuje vizuální přehledy o toku cestujících z hlediska autobusů, zastávek a autobusových linek.
 • null

  iDS-2CD7146G0-IZ(H)S(Y)

  4MP DeepinView Moto Varifocal Dome Camera

 • null

  iDS-2CD7A46G0-IZHS(Y)

  4MP DeepinView Moto Varifocal Bullet Camera

 72 zhlédnutí celkově,  3 zhlédnutí dnes