Městské silnice

Hikvision řešení městské silnice

Městské komunity jsou místem, kde velké množství lidí na celém světě pracuje, žije a hraje si. Pro uspokojení přepravních požadavků osob a vozidel mají městské komunikace schopnost dosáhnout všech částí města a napojit se na silnice do jakéhokoli místa určení.

Ale s vysokou frekvencí cestování jsou městské silnice často přetížené během špičky pracovních dnů. Často dochází k přestupkům, jako je jízda na červenou, nedodržování směrových značek, překročení povolené rychlosti, překročení oblasti sražené krve, nezákonné používání telefonu a porušování bezpečnostních pásů. Omezené prostředky monitorování na hlavních úsecích městských silnic, roztříštěné údaje spravované jednotlivými odděleními a neinteligentní software přispívají k větším bezpečnostním rizikům. Spory v oblasti vymáhání práva jsou zatím způsobeny manuálními zásahy. Ale existuje řešení.

Řešení pro městské silnice společnosti Hikvision poskytuje monitorování ve více scénách, dohled nad nezákonným řízením a inteligentní softwarové platformy, které snižují přestupky, chrání občany a udržují městské silnice v bezpečí. Toto řešení výrazně pomáhá zlepšit plynulost dopravy a zvyšuje úroveň bezpečnosti všude tam, kde je zavedeno.

Městská silnice

Challenges

Prostor u silnice, veřejný zdroj ve městě, je omezený. V současnosti mnoho zemí využívá části městských okrajů silnic jako dočasné parkovací plochy pouze pro krátkodobé pobyty, ale nelegální vozidla mají tendenci parkovat delší dobu. Nedostatek policejních sil a důkazy o přestupcích znesnadňují reakci a nevyhnutelným zácpám.

Rozšířené parkování na městské silnici

Nedostatek policejních sil na městské silnici

Co nabízíme

Živé video 24/7 zachycuje přestupky při parkování a shromažďuje důkazy ve vysokém rozlišení pro citace a varuje řidiče před nelegálním parkováním. Hikvision nabízí přesnější detekci zaparkovaných vozidel s ultra jasnými detailními snímky.

Detekce nedovoleného parkování

Výhody

 • Snižuje nelegální parkování na městských silnicích
 • Zabraňuje dopravním zácpám, udržuje vozidla v plynulém pohybu
 • Vzdálená detekce na základě videa a správa přestupků při parkování zvyšuje efektivitu
 • Standardizuje vymáhání práva

Funkce

 • Detekuje a hlásí nelegálně zaparkovaná vozidla, která mohou snadno způsobit dopravní zácpy nebo dopravní nehody na městských komunikacích.
 • Bohaté údaje o vlastnostech vozidla – LPR, barva a typ vozidla
 • Podporuje automatické nahrávání obrázků nelegálně zaparkovaných vozidel, což usnadňuje efektivní správu důkazů

Otkrivanje nezakonitog parkiranja

 • null

  iDS-2VS435-F840-EY

  8-inch 4 MP 40X DarkFighter Traffic Network Speed Dome
 • null

  DS-9632NI-I8

  32-ch 2U 4K NVR
 • null

  HikCentral Professional

 165 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes