Městské silnice

Hikvision řešení městské silnice

Městské komunity jsou místem, kde velké množství lidí na celém světě pracuje, žije a hraje si. Pro uspokojení přepravních požadavků osob a vozidel mají městské komunikace schopnost dosáhnout všech částí města a napojit se na silnice do jakéhokoli místa určení.

Ale s vysokou frekvencí cestování jsou městské silnice často přetížené během špičky pracovních dnů. Často dochází k přestupkům, jako je jízda na červenou, nedodržování směrových značek, překročení povolené rychlosti, překročení oblasti sražené krve, nezákonné používání telefonu a porušování bezpečnostních pásů. Omezené prostředky monitorování na hlavních úsecích městských silnic, roztříštěné údaje spravované jednotlivými odděleními a neinteligentní software přispívají k větším bezpečnostním rizikům. Spory v oblasti vymáhání práva jsou zatím způsobeny manuálními zásahy. Ale existuje řešení.

Řešení pro městské silnice společnosti Hikvision poskytuje monitorování ve více scénách, dohled nad nezákonným řízením a inteligentní softwarové platformy, které snižují přestupky, chrání občany a udržují městské silnice v bezpečí. Toto řešení výrazně pomáhá zlepšit plynulost dopravy a zvyšuje úroveň bezpečnosti všude tam, kde je zavedeno.

Řídicí centra městských komunikací

Challenges

Řídicí centra jsou nezbytná pro správu městských komunikací, pokrývají každodenní rutiny, jako jsou přestupky a reakce na mimořádné události. Současné systémy třetích stran v řídicích centrech postrádají standardní platformu pro správu velkého počtu zařízení a složitých procesů.

Významné množství dat přenášených do řídicích center

Ruční obsluha zařízení a procesů je nákladná a neefektivní

Co nabízíme

Software a hardware Hikvision jsou vysoce integrované jako jeden kompletní systém, což usnadňuje nasazení. Modulární a přizpůsobený systém pokrývá všechny druhy scénářů městských komunikací.

Řídící centrum

Výhody

  • Hikvision VMS poskytuje řadu funkcí, které centralizují obrovské množství komplexních dat o městských silnicích
  • Řídicí centrum pomáhá managementu porozumět stavu městské silnice v reálném čase pro chytré rozhodování a efektivní vymáhání, zvyšuje úroveň bezpečnosti snížením počtu vážných nehod a udržováním plynulosti provozu.

 

Funkce

Centralizovaný systém: Spravuje všechna zařízení a prostředky

Vyhledávání atributů vozidla: Využívá poznávací značky nebo jiné informace k rychlému vyhledání vozidel

Alarmové Centrum: Shromažďuje všechny druhy silničních oznámení a alarmů na jednom místě

Správa přestupků: Spravuje porušení s vylepšenou účinností vymáhání

Statistická analýza: Poskytuje klíčové informace, jako je dopravní proud a nehodovost

Panel: Pomáhá manažerskému týmu porozumět celkovému stavu a činit chytřejší rozhodnutí

 57 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes