Městské silnice

Hikvision řešení městské silnice

Městské komunity jsou místem, kde velké množství lidí na celém světě pracuje, žije a hraje si. Pro uspokojení přepravních požadavků osob a vozidel mají městské komunikace schopnost dosáhnout všech částí města a napojit se na silnice do jakéhokoli místa určení.

Ale s vysokou frekvencí cestování jsou městské silnice často přetížené během špičky pracovních dnů. Často dochází k přestupkům, jako je jízda na červenou, nedodržování směrových značek, překročení povolené rychlosti, překročení oblasti sražené krve, nezákonné používání telefonu a porušování bezpečnostních pásů. Omezené prostředky monitorování na hlavních úsecích městských silnic, roztříštěné údaje spravované jednotlivými odděleními a neinteligentní software přispívají k větším bezpečnostním rizikům. Spory v oblasti vymáhání práva jsou zatím způsobeny manuálními zásahy. Ale existuje řešení.

Řešení pro městské silnice společnosti Hikvision poskytuje monitorování ve více scénách, dohled nad nezákonným řízením a inteligentní softwarové platformy, které snižují přestupky, chrání občany a udržují městské silnice v bezpečí. Toto řešení výrazně pomáhá zlepšit plynulost dopravy a zvyšuje úroveň bezpečnosti všude tam, kde je zavedeno.

Připojovací pruhy

Challenges

Připojovací pruhy jsou často umístěny na příliš širokých, nepravidelných nebo složitých křižovatkách a jejich funkcí je navádět řidiče na předepsané trasy. Vozidla překračující oblast srážky zvyšují nehodovost a kongesce, což vážně ovlivňuje bezpečnost silničního provozu. Dopravní policie prostě nemůže každý den vysílat strážníky do každé oblasti, a proto postrádají důkazy, aby mohli reagovat na porušení předpisů.

K nehodám dochází nejčastěji v připojovacích pruzích

Připojovací pruhy postrádají dostatečný monitoring

Co nabízíme

24/7 živé video na připojovacích pruzích zachycuje přestupky a shromažďuje důkazy ve vysokém rozlišení pro vhodnou reakci a vyzývá řidiče, aby dodržovali pravidla a předpisy.

Detekce překročení připojovacího pruhu

Výhody

 • Reguluje chování při jízdě na rampách, omezuje překračování ramp, snižuje poměr dopravních nehod a zlepšuje bezpečnost provozu
 • Snižuje spory při vymáhání způsobené manuálním zásahem a zvyšuje efektivitu
 • Standardizuje procesy vymáhání práva

Funkce

 • Zjišťuje přestupky na vjezdových a výjezdových rampách městských komunikací a zaznamenává celý proces přestupku
 • Bohaté údaje o vlastnostech vozidla podporují rozpoznávání LPR, barvy vozidla, typu a značky
 • null

  DS-TP50-16E

  Traffic Management Server
 • null

  HikCentral Proffesional

 123 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes