Vzdělávací centrum

Hikvision řešení ve vzdělávání dálkové studium

Pohyb směrem k informatizaci ve vzdělávání je neustále sledován. Také studenti vyrůstající v technologickém světě touží po hlubších vzdělávacích zkušenostech a lepších vzdělávacích zdrojích. Vzdělávací centrum Hikvision stojí v čele tohoto hnutí a rozšiřuje skutečné učebny na digitální virtuální učebny, čímž překonává nejrůznější rozdíly mezi výukou a učením. Toto řešení překonává řadu problémů tím, že nabízí digitální výuku, výuku na dálku a výuku ve více třídách. Řešení vzdělávacího centra poskytuje digitální výukové nástroje, které reagují na nové vzdělávací potřeby informatizace. Řešení vzdělávacího centra umožňuje všem pedagogickým pracovníkům využívat větší konektivitu, zapojení a průlomové objevy ve výuce pomocí našeho chytrého asistenta učitele, snadno použitelného softwaru a spolupráce více aplikací.

Centrální správa

Challenges

Mnoho škol vybavuje velké množství interaktivních displejů. Správa těchto zařízení jednoho po druhém je časově náročná a velmi složitá, doprovázená vysokou mírou chybovosti. Operátoři proto čelí potížím s efektivní a centrální konfigurací všech zařízení.

Neefektivita s chybějícím holistickým řízením

Co nabízíme

Dávková konfigurace interaktivních displejů prostřednictvím softwaru FocSign činí správu a údržbu velkého počtu zařízení super rychlou, opravdu snadnou a atraktivně pohodlnou.

Výhody

  • Administrátoři mohou vzdáleně spravovat více interaktivních displejů ve školách nebo vzdělávacích skupinách současně. Mohou ovládat nastavení parametrů, zobrazování informací a rychlou instalaci aplikací, což zvyšuje efektivitu správy spolu s instrukcemi.

Funkce

  • Podporuje vzdálené vypnutí, restart, obnovení továrního nastavení a další funkce, které splňují požadavky školy na úsporu energie a bezpečnost
  • Podporuje rychlé doručování krátkých zpráv na více zařízení a dva režimy zobrazení informací pro splnění potřeb různých scénářů
  • Operace jedním kliknutím pomáhá více zařízením instalovat aplikace a maximálně využít drahocenný čas ve třídě

Interaktivní správa displejů

Interaktivno upravljanje ravnim panelom

 159 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes