Vzdělávací centrum

Hikvision řešení ve vzdělávání dálkové studium

Pohyb směrem k informatizaci ve vzdělávání je neustále sledován. Také studenti vyrůstající v technologickém světě touží po hlubších vzdělávacích zkušenostech a lepších vzdělávacích zdrojích. Vzdělávací centrum Hikvision stojí v čele tohoto hnutí a rozšiřuje skutečné učebny na digitální virtuální učebny, čímž překonává nejrůznější rozdíly mezi výukou a učením. Toto řešení překonává řadu problémů tím, že nabízí digitální výuku, výuku na dálku a výuku ve více třídách. Řešení vzdělávacího centra poskytuje digitální výukové nástroje, které reagují na nové vzdělávací potřeby informatizace. Řešení vzdělávacího centra umožňuje všem pedagogickým pracovníkům využívat větší konektivitu, zapojení a průlomové objevy ve výuce pomocí našeho chytrého asistenta učitele, snadno použitelného softwaru a spolupráce více aplikací.

Vícetřídní vyučování

Challenges

Tradiční přístupy ke vzdělávání nabízejí jednoduché, jednostranné sdílení obsahu bez zapojení. Učitelé mají potíže odhadnout, jak studenti reagují na hodiny a jak moc jsou ve skutečnosti zapojení. Dokonce i některé vynikající vzdělávací zdroje jsou vzácné a je obtížné je sdílet mimo jedinou malou třídu.

Jednostranné vyučování bez angažovanosti

Vzácné a nízké využití vynikajících vzdělávacích zdrojů

Co nabízíme

Synchronizovaná výuka a učení ve více třídách je nyní realitou. Toto řešení pro výuku ve více třídách umožňuje mnohem širší možnosti, nabízí vynikající výukové zdroje a umožňuje studentům ve vzdálených městech nebo třídách přístup k nejlepšímu dostupnému vzdělávacímu obsahu. A učitelé se mohou lépe postarat o zpětnou vazbu všech studentů, aby dosáhli skvělého zapojení.

Výhody

 • Učitelé mohou zaznamenat zpětnou vazbu všech studentů v hlavních i vedlejších třídách, aby byla zaručena kvalita výuky a interaktivita.
 • Vysoce kvalitní vzdělávací zdroje lze sdílet na velké vzdálenosti, což umožňuje studentům v různých oblastech získat stejnou úroveň vzdělávacích zdrojů

Funkce

 • Hlavní učebna může komunikovat se třemi sekundárními učebnami současně pomocí ClassLink
 • Kromě flexibilního zobrazení výuky lze zvuk ve třídě, výukové materiály a poznámky na interaktivním plochém displeji synchronizovat s ostatními učebnami v reálném čase

Vícetřídní vyučování

 • null

  DS-8108LHFHI-K2
  8-ch 1080p H.265 DVS

 • null

  DiDS-2CD7186G0-IZS

  8MP DeepinView Moto Varifocal Dome Camera

 156 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes