Vzdělávací centrum

Hikvision řešení ve vzdělávání dálkové studium

Pohyb směrem k informatizaci ve vzdělávání je neustále sledován. Také studenti vyrůstající v technologickém světě touží po hlubších vzdělávacích zkušenostech a lepších vzdělávacích zdrojích. Vzdělávací centrum Hikvision stojí v čele tohoto hnutí a rozšiřuje skutečné učebny na digitální virtuální učebny, čímž překonává nejrůznější rozdíly mezi výukou a učením. Toto řešení překonává řadu problémů tím, že nabízí digitální výuku, výuku na dálku a výuku ve více třídách. Řešení vzdělávacího centra poskytuje digitální výukové nástroje, které reagují na nové vzdělávací potřeby informatizace. Řešení vzdělávacího centra umožňuje všem pedagogickým pracovníkům využívat větší konektivitu, zapojení a průlomové objevy ve výuce pomocí našeho chytrého asistenta učitele, snadno použitelného softwaru a spolupráce více aplikací.

Vzdálené vzdělávání

Challenges

Konvenční počítače nebo kamery mohou poskytovat pouze obraz s pevným úhlem, takže studenti se nemohou skutečně zapojit do pohlcujícího vzdělávacího zážitku. Konfigurace kamery je také časově náročná a komplikovaná, nemluvě o omezení jinými technologiemi a hardwarem dostupným v dané třídě nebo škole.

Složitá konfigurace kamery

Co nabízíme

Díky profesionálním kamerám učitelů * s umělou inteligencí a našemu lehkému softwaru ClassIn toto řešení pro výuku na dálku okamžitě sdílí výuku ve třídě se vzdálenými studenty při zachování stejné úrovně zapojení. Studenti si mohou vychutnat obrázky ve vysokém rozlišení od učitele a interaktivní displej. Sledování kamery a záběr zblízka může také poskytnout pohlcující prostředí. Díky snadné konfiguraci a vysoké kompatibilitě si mohou učitelé a studenti užít novou vzrušující cestu ke skvělému vzdělání.

*Poznámka: před použitím kamery učitele je třeba získat jeho souhlas.

Výhody

 • Díky jednoduché konfiguraci mohou učitelé sdílet scénáře výuky a související výukový software v reálném čase se studenty, kteří nejsou ve třídě, prostřednictvím softwaru ClassIn společnosti Hikvision nainstalovaného na interaktivním plochém panelu.
 • Zachycuje a sdílí obsah tabule a pohyb učitelů, aby zajistil vysokou míru zapojení a intuitivní výukové prostředí

Funkce

 • Plynulé přepínání zobrazení z učitele na tabuli ve vynikající kvalitě obrazu – až 1080p
 • Otevřený systém nabízí plnou kompatibilitu s běžným konferenčním softwarem, jako je Zoom, Webex a další
 • Dvě hotová řešení mohou odpovídat různým měřítkům a rozpočtům
 • Špičkové řešení založené na nákladově efektivním řešení může nabídnout POV z více kamer a funkci nahrávání pro přizpůsobení rozsáhlých a náročných scénářů

Nákladově efektivní řešení

 • null

  iDS-2CD7186G0-IZS

  8MP DeepinView Moto Varifocal Dome Camera

 159 zhlédnutí celkově,  2 zhlédnutí dnes